Ducati 1098 S 2007
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Ducati 1098 S 2007 Zkušenosti a odborné posudky
nastynils
Na voze Duc jsou všechny zobrazovací přístroje integrovány do jediné přístrojové desky. Skuteční závodníci si něco takového už dávno montují na svá okruhová žehlička, ale tady je to samozřejmě ve standardu.

Klíčové atributy Ducati 1098 S 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 160 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 1099 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1430 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 820 mm |
| Suchá hmotnost | 171 kg |
| Objem palivové nádrže | 15.5 l |
| Maximální rychlost | 285 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Ducati 1098 S
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Ducati 1098 S Historie
Ducati 1098 S 2011
Ducati 1098 S 2011
170 HP
1198.4 cm³
168 kg
Ducati 1098 S 2008

160 HP
1099 cm³
171 kg
284 965,00 Kčprůměrná tržní cena
Ducati 1098 S 2007

160 HP
1099 cm³
171 kg
261 930,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Ducati 1098 S
- Jaká je současná tržní cena Ducati 1098 S?
- Současná tržní cena Ducati 1098 S, rok výroby 2009, je 305 870 CZK s průměrně najetými 14 783 km.
- Který je lepší? Ducati 1098 S nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ducati 1098 S?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Ducati 1098 S.
- Jak stabilní je cena použitého Ducati 1098 S? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2009 byla stabilita ceny Ducati 1098 S dobrá v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl +6% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Ducati 1098 S?
- Na trhu je po Ducati 1098 S vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny méně často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Ducati 1098 S Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků























