KTM 990 Super Duke 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy KTM 990 Super Duke 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 101 mm |
|---|---|
| Výkon motoru | 120 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 9000 ot/min |
| Kompresní poměr | 11.5 |
| Startér | Elektrický |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Posunutí | 999 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Značka | WP |
Zadní náprava
| Značka | WP |
|---|
Podvozek
| Rám | Chrom-molybdenum |
|---|---|
| Typ rámu | Mřížková trubka |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Rozvor | 1450 mm |
| Výška sedla | 850 mm |
| Suchá hmotnost | 186 kg |
| Objem palivové nádrže | 18.5 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Nejnovější články o motorce 1000PS KTM 990 Super Duke
Cena KTM 990 Super Duke
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
KTM 990 Super Duke Historie
KTM 990 Super Duke 2011

119 HP
999 cm³
186 kg
160 615,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Super Duke 2010

119 HP
999 cm³
186 kg
160 505,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Super Duke 2009

120 HP
999 cm³
186 kg
132 513,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Super Duke 2008

120 HP
999 cm³
179 kg
141 442,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Super Duke 2007

120 HP
999 cm³
179 kg
123 501,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Super Duke 2006

120 HP
999 cm³
184 kg
112 847,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Super Duke 2005

120 HP
999 cm³
184 kg
114 134,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k KTM 990 Super Duke
FAQ KTM 990 Super Duke
- Jaká je současná tržní cena KTM 990 Super Duke?
- Současná tržní cena KTM 990 Super Duke, rok výroby 2006, je 296 900 CZK s průměrně najetými 51 606 km.
- Který je lepší? KTM 990 Super Duke nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný KTM 990 Super Duke?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů KTM 990 Super Duke.
- Jak stabilní je cena použitého KTM 990 Super Duke? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2011 byla stabilita ceny KTM 990 Super Duke normální v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -2% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární KTM 990 Super Duke?
- Na trhu je po KTM 990 Super Duke velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
KTM 990 Super Duke Obrázky
Zdroj: 1000PS


Zobrazit více obrázků
























