Kawasaki Versys 650 2011
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Kawasaki Versys 650 2011
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 83 mm |
| Zdvih | 60 mm |
| Výkon motoru | 64 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 8000 ot/min |
| Točivý moment | 61 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6800 ot/min |
| Kompresní poměr | 10.6 |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Zapalování | Digitální |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 649 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Nastavení | Trakční fáze |
Zadní náprava
| Nastavení | Trakční fáze |
|---|
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
| Pouzdro tlumiče | Polo plovoucí třmen |
| Technologie | Petal |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Šířka zadní pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 60 % |
| Délka | 2125 mm |
| Šířka | 840 mm |
| Výška | 1315 mm |
| Rozvor | 1415 mm |
| Výška sedla | 845 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 206 kg |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 209 kg |
| Objem palivové nádrže | 19 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Nejnovější články 1000PS o Kawasaki Versys 650
Cena Kawasaki Versys 650
Kawasaki Versys 650 Historie
Kawasaki Versys 650 2026

67 HP
649 cm³
219 kg
236 892,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2025

67 HP
649 cm³
219 kg
226 632,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2024

67 HP
649 cm³
219 kg
240 533,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2023

67 HP
649 cm³
219 kg
226 522,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2022

67 HP
649 cm³
219 kg
216 675,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2021

67 HP
649 cm³
214 kg
192 101,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2020

69 HP
649 cm³
214 kg
167 664,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2019

69 HP
649 cm³
214 kg
170 257,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2018

69 HP
649 cm³
214 kg
173 897,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2017

69 HP
649 cm³
214 kg
181 068,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2016

69 HP
649 cm³
214 kg
177 979,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2015

69 HP
649 cm³
214 kg
149 102,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2014

64 HP
649 cm³
206 kg
Kawasaki Versys 650 2013

64 HP
649 cm³
206 kg
99 319,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2012

64 HP
649 cm³
206 kg
138 456,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2011

64 HP
649 cm³
206 kg
106 104,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2010

64 HP
649 cm³
206 kg
101 029,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2009

64 HP
649 cm³
206 kg
96 064,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2008
64 HP
649 cm³
181 kg
85 446,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Versys 650 2007
64 HP
649 cm³
181 kg
80 095,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Kawasaki Versys 650
FAQ Kawasaki Versys 650
- Jaká je současná tržní cena Kawasaki Versys 650?
- Současná tržní cena Kawasaki Versys 650, rok výroby 2026, je 228 430 CZK s průměrně najetými 30 km.
- Který je lepší? Kawasaki Versys 650 nebo BMW F 800 GS?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Kawasaki Versys 650?
- V porovnání s jinými motocykly Sportovní cestovní motocykly je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů Kawasaki Versys 650.
- Jak stabilní je cena použitého Kawasaki Versys 650? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2014 byla stabilita ceny Kawasaki Versys 650 špatná v porovnání s jinými motocykly Sportovní cestovní motocykly. Cenový trend byl -8% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Kawasaki Versys 650?
- Na trhu je po Kawasaki Versys 650 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Kawasaki Versys 650 Obrázky
Zdroj: 1000PS




























