KTM 950 Supermoto 2006
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy KTM 950 Supermoto 2006
Motor a pohon
| Výkon motoru | 98 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 942 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1510 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 865 mm |
| Suchá hmotnost | 189 kg |
| Objem palivové nádrže | 16 l |
| Maximální rychlost | 205 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Nejnovější články 1000PS o KTM 950 Supermoto
Cena KTM 950 Supermoto
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
KTM 950 Supermoto Historie
KTM 950 Supermoto 2007

98 HP
942 cm³
189 kg
153 846,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 950 Supermoto 2006

98 HP
942 cm³
189 kg
124 859,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 950 Supermoto 2005
KTM 950 Supermoto 2005
98 HP
942 cm³
189 kg
135 532,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ KTM 950 Supermoto
- Jaká je současná tržní cena KTM 950 Supermoto?
- Současná tržní cena KTM 950 Supermoto, rok výroby 2006, je 99 240 CZK s průměrně najetými 36 603 km.
- Který je lepší? KTM 950 Supermoto nebo KTM 990 Super Duke?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný KTM 950 Supermoto?
- V porovnání s jinými motocykly Supermoto je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů KTM 950 Supermoto.
- Jak stabilní je cena použitého KTM 950 Supermoto? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2007 byla stabilita ceny KTM 950 Supermoto normální v porovnání s jinými motocykly Supermoto. Cenový trend byl -8% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární KTM 950 Supermoto?
- Na trhu je po KTM 950 Supermoto velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
KTM 950 Supermoto Obrázky
Zdroj: 1000PS















