Honda CBF 600 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Honda CBF 600 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 67 mm |
| Úder | 42.5 mm |
| Výkon motoru | 78 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 10500 ot/min |
| Točivý moment | 59 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 8250 ot/min |
| Kompresní poměr | 11.6 |
| Startér | Elektrický |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 599 cm³ |
Přední náprava
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
|---|
Zadní náprava
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2160 mm |
| Šířka | 765 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Rozvor | 1490 mm |
| Výška sedla | 785 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 213 kg |
| Objem palivové nádrže | 20 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Honda CBF 600
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Honda CBF 600 Historie
Honda CBF 600 2011

78 HP
599.3 cm³
213 kg
101 836,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBF 600 2010

78 HP
599.3 cm³
213 kg
81 348,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBF 600 2009

78 HP
599 cm³
213 kg
98 549,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBF 600 2008

78 HP
599 cm³
194 kg
80 061,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBF 600 2007

78 HP
599 cm³
194 kg
Honda CBF 600 2006

78 HP
599 cm³
194 kg
84 854,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBF 600 2005

78 HP
599 cm³
199 kg
74 364,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Honda CBF 600
FAQ Honda CBF 600
- Jaká je současná tržní cena Honda CBF 600?
- Současná tržní cena Honda CBF 600, rok výroby 2006, je 93 970 CZK s průměrně najetými 36 683 km.
- Který je lepší? Honda CBF 600 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Honda CBF 600?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Honda CBF 600.
- Jak stabilní je cena použitého Honda CBF 600? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2013 byla stabilita ceny Honda CBF 600 normální v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -2% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Honda CBF 600?
- Na trhu je po Honda CBF 600 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Honda CBF 600 Obrázky
Zdroj: 1000PS



























