Honda CBF 600 2007
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Honda CBF 600 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 78 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 599 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1480 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 770 mm |
| Suchá hmotnost | 194 kg |
| Objem palivové nádrže | 19 l |
| Maximální rychlost | 200 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Honda CBF 600
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Honda CBF 600 Historie
Honda CBF 600 2011

78 HP
599.3 cm³
213 kg
101 836,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBF 600 2010

78 HP
599.3 cm³
213 kg
81 348,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBF 600 2009

78 HP
599 cm³
213 kg
98 549,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBF 600 2008

78 HP
599 cm³
194 kg
80 061,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBF 600 2007

78 HP
599 cm³
194 kg
Honda CBF 600 2006

78 HP
599 cm³
194 kg
84 854,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBF 600 2005

78 HP
599 cm³
199 kg
74 364,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Honda CBF 600
FAQ Honda CBF 600
- Jaká je současná tržní cena Honda CBF 600?
- Současná tržní cena Honda CBF 600, rok výroby 2006, je 93 970 CZK s průměrně najetými 36 683 km.
- Který je lepší? Honda CBF 600 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Honda CBF 600?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Honda CBF 600.
- Jak stabilní je cena použitého Honda CBF 600? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2013 byla stabilita ceny Honda CBF 600 normální v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -2% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Honda CBF 600?
- Na trhu je po Honda CBF 600 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
























