Benda Chinchilla 350 CVT
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Benda Chinchilla 350 CVT 2026 Zkušenosti a odborné posudky
Der Horvath
Benda Chinchilla 350 NEO je odvážný cestovní motocykl, který záměrně prolamuje hranice díky převodovce CVT a vytváří především jednu věc: maximální přístupnost. Jízda na něm je jednodušší než na téměř jakémkoli jiném motocyklu této třídy a je jednoznačně určena začátečníkům, vracejícím se jezdcům a všem, kteří chtějí pohodově křižovat, aniž by se museli starat o řazení. I když se tím ztratí část klasických emocí V2, celkově balíček zaujme svou vhodností pro každodenní použití, pohodlím a především koncepcí, která překvapivě dobře funguje.
Přečtěte si celý článek na 1000PS.com

Klíčové atributy Benda Chinchilla 350 CVT 2026
Motor a pohon
| Typ motoru | V |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 42 mm |
| Zdvih | 45 mm |
| Výkon motoru | 34 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 8700 ot/min |
| Točivý moment | 31 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6500 ot/min |
| Kompresní poměr | 11.5 |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Antihopping, Spojkové systémy |
| Převodovka | Pás |
| Typ převodovky | Variomatik |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 343 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Vzdálenost stlačení | 115 mm |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Vzdálenost stlačení | 37 mm |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 320 mm |
| Píst | Čtyři písty |
| Spuštění | Hydraulický |
| Technologie | radiální |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 260 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 80 % |
| Průměr přední pneumatiky | 16 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 80 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 15 palců |
| Délka | 2190 mm |
| Šířka | 895 mm |
| Výška | 1050 mm |
| Rozvor | 1485 mm |
| Výška sedla | 690 mm |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 195 kg |
| Objem palivové nádrže | 16 l |
| Řidičská oprávnění | A2 |
| Rozsah | 355 km |
| Kombinované emise CO2 | 104 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 4.5 l/100km |
| Hluk emitovaný stojícím strojem | 94 dB |
| Norma Euro | Euro 5+ |
Vybavení
| Vybavení | LED světlomety, Zásuvka USB, Nabíjení a napájení, Osvětlení |
|---|
Nejnovější články 1000PS o Benda Chinchilla 350 CVT
FAQ pneumatiky Benda Chinchilla 350 CVT
- Které pneumatiky jsou v současné době doporučovány redakčním týmem 1000PS pro tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvělý vzhled jsou velmi důležité, stejně tak je vítaná přilnavost na mokru. Důraz je kladen na cestovní vhodnost a méně na sportovní charakter.
FAQ Benda Chinchilla 350 CVT
- Jaká je současná tržní cena Benda Chinchilla 350 CVT?
- Současná tržní cena Benda Chinchilla 350 CVT, rok výroby 2026, je 166 060 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? Benda Chinchilla 350 CVT nebo QJ Motor SRV 400 AMT?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Benda Chinchilla 350 CVT?
- V porovnání s jinými motocykly Chopper/Cruiser je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Benda Chinchilla 350 CVT.
- Jak je populární Benda Chinchilla 350 CVT?
- Na trhu je po Benda Chinchilla 350 CVT velmi nízká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Benda Chinchilla 350 CVT Obrázky
Zdroj: 1000PS









