Kawasaki Z 750 2008
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Kawasaki Z 750 2008
Motor a pohon
| Výkon motoru | 110 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 748 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1425 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 815 mm |
| Suchá hmotnost | 203 kg |
| Objem palivové nádrže | 18 l |
| Maximální rychlost | 235 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Kawasaki Z 750
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Kawasaki Z 750 Historie
Kawasaki Z 750 2013

106 HP
748 cm³
226 kg
134 813,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z 750 2012

106 HP
748 cm³
226 kg
143 195,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z 750 2011

106 HP
748 cm³
226 kg
132 431,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z 750 2010

106 HP
748 cm³
226 kg
139 196,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z 750 2009

106 HP
748 cm³
226 kg
124 707,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z 750 2008

110 HP
748 cm³
203 kg
112 518,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z 750 2007

748 cm³
116 736,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z 750 2006

110 HP
748 cm³
195 kg
107 971,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z 750 2005

110 HP
748 cm³
195 kg
94 605,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Kawasaki Z 750
FAQ Kawasaki Z 750
- Jaká je současná tržní cena Kawasaki Z 750?
- Současná tržní cena Kawasaki Z 750, rok výroby 2008, je 135 180 CZK s průměrně najetými 33 148 km.
- Který je lepší? Kawasaki Z 750 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Kawasaki Z 750?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů Kawasaki Z 750.
- Jak stabilní je cena použitého Kawasaki Z 750? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2013 byla stabilita ceny Kawasaki Z 750 normální v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -1% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Kawasaki Z 750?
- Na trhu je po Kawasaki Z 750 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Kawasaki Z 750 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků


























