Royal Enfield Shotgun 650
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Royal Enfield Shotgun 650 2026
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 78 mm |
| Zdvih | 67.8 mm |
| Výkon motoru | 47 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7250 ot/min |
| Točivý moment | 52.3 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 5650 ot/min |
| Kompresní poměr | 9.5 |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Mazání | Oběh tlaku |
| Zdvihový objem | 648 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Technologie | Velký píst |
| Značka | Showa |
| Vzdálenost stlačení | 120 mm |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Dual Shock |
| Značka | Showa |
| Vzdálenost stlačení | 90 mm |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny |
| Materiál | Ocel |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolébka |
| Náklon | 25.3 stupně |
| Stopa | 101.4 mm |
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 320 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 300 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 90 % |
| Průměr přední pneumatiky | 18 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 70 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2220 mm |
| Šířka | 820 mm |
| Výška | 1105 mm |
| Rozvor | 1465 mm |
| Výška sedla | 795 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 240 kg |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 240 kg |
| Objem palivové nádrže | 13.8 l |
| Řidičská oprávnění | A2 |
| Rozsah | 303 km |
| Kombinované emise CO2 | 104.53 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 4.55 l/100km |
| Hluk emitovaný stojícím strojem | 75.5 dB |
| Maximální povolená hmotnost | 428 kg |
| Světlá výška | 140 mm |
Vybavení
| Vybavení | LED světlomety, Zásuvka USB, Integrovaný navigační systém, Nabíjení a napájení, Osvětlení |
|---|
Nejnovější články 1000PS o Royal Enfield Shotgun 650
Cena Royal Enfield Shotgun 650
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Royal Enfield Shotgun 650 Historie
Royal Enfield Shotgun 650 2025

47 HP
648 cm³
240 kg
253 413,00 Kčprůměrná tržní cena
Royal Enfield Shotgun 650 2024

47 HP
648 cm³
240 kg
199 134,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ pneumatiky Royal Enfield Shotgun 650
Alternativy k Royal Enfield Shotgun 650
FAQ Royal Enfield Shotgun 650
- Jaká je současná tržní cena Royal Enfield Shotgun 650?
- Současná tržní cena Royal Enfield Shotgun 650, rok výroby 2024, je 204 090 CZK s průměrně najetými 821 km.
- Který je lepší? Royal Enfield Shotgun 650 nebo Honda CMX500 Rebel?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Royal Enfield Shotgun 650?
- V porovnání s jinými motocykly Chopper/Cruiser je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Royal Enfield Shotgun 650.
- Jak stabilní je cena použitého Royal Enfield Shotgun 650? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2024 byla stabilita ceny Royal Enfield Shotgun 650 normální v porovnání s jinými motocykly Chopper/Cruiser. Cenový trend byl -6% v prvním roce.
- Jak je populární Royal Enfield Shotgun 650?
- Na trhu je po Royal Enfield Shotgun 650 průměrná poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Royal Enfield Shotgun 650 Obrázky
Zdroj: 1000PS






Zobrazit více obrázků



















