Royal Enfield Scram 411 2024
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Royal Enfield Scram 411 2024 Zkušenosti a odborné posudky
Gregor
Stylové kolo za příznivou cenu? Ano, to je to, co Royal Enfield Scram 411 nabízí, a kvalita zpracování je adekvátní nebo dokonce lepší vzhledem k cenové kategorii. Scramu vlastně chybí jen o něco vyšší špičkový výkon pro plynulé předjíždění na polních cestách a o něco přesnější přední brzda. Zbytek je v pořádku!
Přečtěte si celý článek na 1000PS.com

Klíčové atributy Royal Enfield Scram 411 2024
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 78 mm |
|---|---|
| Zdvih | 86 mm |
| Výkon motoru | 24 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 6500 ot/min |
| Točivý moment | 32 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 4250 ot/min |
| Kompresní poměr | 9.5 |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 5 |
| Válce | 1 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Ventily | OHV |
| Chlazení | Vzduch |
| Zdvihový objem | 411 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|---|
| Průměr | 41 mm |
| Vzdálenost stlačení | 190 mm |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Pouzdro tlumiče | Odchýlení |
| Vzdálenost stlačení | 180 mm |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny |
| Materiál | Ocel |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolébka |
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 300 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 240 mm |
| Píst | Jednoduchý píst |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 90 % |
| Průměr přední pneumatiky | 19 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 90 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2160 mm |
| Šířka | 840 mm |
| Výška | 1165 mm |
| Rozvor | 1465 mm |
| Výška sedla | 795 mm |
| Suchá hmotnost (s ABS) | 185 kg |
| Objem palivové nádrže | 15 l |
| Maximální rychlost | 127 km/h |
| Řidičská oprávnění | A2 |
| Rozsah | 500 km |
| Kombinované emise CO2 | 76.5 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 3.18 l/100km |
| Hluk emitovaný stojícím strojem | 88 dB |
Nejnovější články 1000PS o Royal Enfield Scram 411
Cena Royal Enfield Scram 411
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Royal Enfield Scram 411 Historie
Royal Enfield Scram 411 2025

24 HP
411 cm³
185 kg
Royal Enfield Scram 411 2024

24 HP
411 cm³
185 kg
Royal Enfield Scram 411 2023

24 HP
411 cm³
185 kg
130 595,00 Kčprůměrná tržní cena
Royal Enfield Scram 411 2022

24 HP
411 cm³
185 kg
FAQ pneumatiky Royal Enfield Scram 411
- Které pneumatiky jsou v současné době doporučovány redakčním týmem 1000PS pro tento model?
Levné univerzální zařízení pro lehké motocykly
Pro každodenní dojíždění do práce a krátké víkendové vyjížďky. Sportovní pneumatiky z druhé řady - dobrý poměr cena/výkon.
Alternativy k Royal Enfield Scram 411
FAQ Royal Enfield Scram 411
- Jaká je současná tržní cena Royal Enfield Scram 411?
- Současná tržní cena Royal Enfield Scram 411, rok výroby 2023, je 165 760 CZK s průměrně najetými 877 km.
- Který je lepší? Royal Enfield Scram 411 nebo Brixton Cromwell 250?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Royal Enfield Scram 411?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Royal Enfield Scram 411.
- Jak stabilní je cena použitého Royal Enfield Scram 411? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2022 byla stabilita ceny Royal Enfield Scram 411 velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -22% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Royal Enfield Scram 411?
- Na trhu je po Royal Enfield Scram 411 nízká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Royal Enfield Scram 411 Obrázky
Zdroj: 1000PS















Zobrazit více obrázků


















