Cagiva Raptor 650 2008
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Cagiva Raptor 650 2008
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 70 HP |
|---|---|
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | Hava |
| Hacim | 645 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1438 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 775 mm |
| Kuru Ağırlık | 180 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 19.3 l |
| Azami hız | 195 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
Cagiva Raptor 650 Tarih
Cagiva Raptor 650 2007

70 HP
645 ccm
180 kg
Cagiva Raptor 650 2006

70 HP
645 ccm
180 kg
Cagiva Raptor 650 2005

70 HP
645 ccm
180 kg
SSS Cagiva Raptor 650
- Hangisi daha iyi? Cagiva Raptor 650 mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Cagiva Raptor 650 modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Cagiva Raptor 650 motorsikletten piyasada çok az var.
- Cagiva Raptor 650 modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2007, Üretim yılına bakıldığında Cagiva Raptor 650 modelinin fiyat istikrarı diğer Naked bike motorsikletlere kıyasla zayıftı. Fiyat eğilimi yılda %-14 oldu, İkinci yılda %-8 ve İkinci yılda %+5.
- Cagiva Raptor 650 ne kadar popüler?
- Piyasada Cagiva Raptor 650 modeli için zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.