Linhai 600 EFI 4x4 LOF
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Linhai 600 EFI 4x4 LOF 2013
Motor ve Aktarma Organı
| Çap | 66,8 mm |
|---|---|
| Strok | 72,5 mm |
| Tork | 45 Nm |
| Torkta dev/dak | 5.500 dev/dak. |
| Şanzıman | kardan |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Subaplar | OHC |
| Hacim | 276 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik çapı | 12 inç |
|---|---|
| Boy | 2.150 mm |
| Genişlik | 1.189 mm |
| Aks mesafesi | 1.210 mm |
| Kuru Ağırlık | 367 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 12 l |
Linhai 600 EFI 4x4 LOF Tarih
Linhai 600 EFI 4x4 LOF 2011

276 ccm
367 kg
SSS Linhai 600 EFI 4x4 LOF
- Linhai600 EFI 4x4 LOF modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- Linhai600 EFI 4x4 LOF modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2013 üretim yılı, 366.200 TRY ortalama fiyatı ve 0 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Linhai 600 EFI 4x4 LOF mi yoksa TGB Blade 550 4x4 IRS mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Linhai 600 EFI 4x4 LOF modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Quad/ATV motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği az. Linhai 600 EFI 4x4 LOF motorsikletten piyasada çok az sayıda var.
- Linhai 600 EFI 4x4 LOF ne kadar popüler?
- Piyasada Linhai 600 EFI 4x4 LOF modeli için zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.