Sym Symphony 50
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Sym Symphony 50 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Çap | 37 mm |
|---|---|
| Strok | 46 mm |
| Motor gücü | 3 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 8000 dev/dak. |
| Tork | 3 Nm |
| Torkta dev/dak | 6000 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 11 |
| Yakıt sistemi | Enjeksiyon |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Kavrama Tipi | Merkezkaç kuvveti, Kuru |
| Şanzıman | Kayış |
| Şanzıman Tipi | Varyomatik |
| Silindirler | 1 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Silindir başına supap | 2 |
| Subaplar | OHC |
| Soğutma | Hava |
| Yağlama | Karışık |
| Hacim | 49.5 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Teleskopik çatal |
|---|---|
| Süspansiyon mesafesi | 100 mm |
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Salıncak Ünitesi |
|---|---|
| Darbe emici | Tek şok |
| Süspansiyon mesafesi | 75 mm |
Şasi
| Kasa | Çelik |
|---|
Frenler Ön
| Tipi | Tekli disk |
|---|---|
| Çap | 260 mm |
| Çalıştırma | Hidrolik |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 240 mm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 110 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 70 % |
| Ön lastik çapı | 16 inç |
| Arka lastik genişliği | 110 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 70 % |
| Arka lastik çapı | 16 inç |
| Boy | 1980 mm |
| Genişlik | 685 mm |
| Yükseklik | 1214 mm |
| Aks mesafesi | 1330 mm |
| Koltuk yüksekliği | 790 mm |
| Boş Ağırlık | 111 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 5.4 l |
| Azami hız | 45 km/saat |
| Lisansa uygunluk | AM |
| Menzil | 234 km |
| Kombine CO2 emisyonları | 52 g/km |
| Kombine yakıt tüketimi | 2.3 l/100km |
| Euro Normu | Euro 5 |
| İzin verilen maksimum ağırlık | 261 kg |
Donanım
| Donanım | LED-Farlar, USB soketi, Şarj ve güç, Aydınlatma |
|---|
Sym Symphony 50 Tarih
Sym Symphony 50 2025

3 HP
49.5 ccm
111 kg
Sym Symphony 50 2011

3.1 HP
49.5 ccm
100 kg
SSS lastikleri Sym Symphony 50
SSS Sym Symphony 50
- SymSymphony 50 modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- SymSymphony 50 modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 115.370 TRY ortalama fiyatı ve 0 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Sym Symphony 50 mi yoksa Piaggio Liberty 50 S mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Sym Symphony 50 modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Scooter motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği az. Sym Symphony 50 motorsikletten piyasada çok az sayıda var.
- Sym Symphony 50 ne kadar popüler?
- Piyasada Sym Symphony 50 modeli için zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Sym Symphony 50 Resimler
Kaynak: 1000PS

























