Ducati Monster 1100 S 2005
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Ducati Monster 1100 S 2005
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 94 HP |
|---|---|
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | Yağ-hava |
| Hacim | 992 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1440 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 800 mm |
| Kuru Ağırlık | 180 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 14 l |
| Azami hız | 230 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat Ducati Monster 1100 S
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
Ducati Monster 1100 S Tarih
Ducati Monster 1100 S 2011

95 HP
1078 ccm
168 kg
Ducati Monster 1100 S 2010

95 HP
1078 ccm
168 kg
₺297.017,00ortalama piyasa fiyatı
Ducati Monster 1100 S 2009

95 HP
1078 ccm
168 kg
₺238.171,00ortalama piyasa fiyatı
Ducati Monster 1100 S 2005

94 HP
992 ccm
180 kg
SSS Ducati Monster 1100 S
- DucatiMonster 1100 S modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- DucatiMonster 1100 S modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2009 üretim yılı, 207.490 TRY ortalama fiyatı ve 30.743 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Ducati Monster 1100 S mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Ducati Monster 1100 S modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği az. Ducati Monster 1100 S motorsikletten piyasada çok az sayıda var.
- Ducati Monster 1100 S modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2010, Üretim yılına bakıldığında Ducati Monster 1100 S modelinin fiyat istikrarı diğer Naked bike motorsikletlere kıyasla normaldi. Fiyat eğilimi yılda %-6 oldu, İkinci yılda %-12 ve İkinci yılda %-7.
- Ducati Monster 1100 S ne kadar popüler?
- Piyasada Ducati Monster 1100 S modeli için ortalama bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.



























