Ducati 1198 S 2009
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Ducati 1198 S 2009
Motor ve Aktarma Organı
| Çap | 106 mm |
|---|---|
| Strok | 67.9 mm |
| Motor gücü | 170 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 9750 dev/dak. |
| Tork | 131.4 Nm |
| Torkta dev/dak | 8000 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 12.7 |
| Kavrama Tipi | Yağ banyosunda çoğaltın, Kuru |
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 2 |
| Silindir başına supap | 4 |
| Subaplar | Desmodromik |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 1198.4 ccm |
Ön Süspansiyon
| Marka | Öhlins |
|---|
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Tekli salıncak kolu |
|---|---|
| Darbe emici | Tek şok |
| Marka | Öhlins |
Şasi
| Kasa | Çelik |
|---|---|
| Kasa türü | Borulu |
Frenler Ön
| Piston | Dört piston |
|---|---|
| Teknoloji | radyal, Monoblok |
| Marka | Brembo |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Piston | Çift piston |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik çapı | 17 inç |
|---|---|
| Arka lastik çapı | 17 inç |
| Aks mesafesi | 1430 mm |
| Koltuk yüksekliği | 820 mm |
| Kuru Ağırlık | 169 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 15.5 l |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat Ducati 1198 S
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
Ducati 1198 S Tarih
Ducati 1198 S 2010

169 HP
1198.4 ccm
169 kg
Ducati 1198 S 2009

170 HP
1198.4 ccm
169 kg
₺537.447,00ortalama piyasa fiyatı
SSS Ducati 1198 S
- Ducati1198 S modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- Ducati1198 S modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2010 üretim yılı, 408.400 TRY ortalama fiyatı ve 9.595 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Ducati 1198 S mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Ducati 1198 S modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Supersport motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Ducati 1198 S motorsikletten piyasada çok az var.
- Ducati 1198 S modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2010, Üretim yılına bakıldığında Ducati 1198 S modelinin fiyat istikrarı diğer Supersport motorsikletlere kıyasla çok zayıftı. Fiyat eğilimi yılda %-27 oldu, İkinci yılda %+11 ve İkinci yılda %-12.
- Ducati 1198 S ne kadar popüler?
- Piyasada Ducati 1198 S modeli için ortalama bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Ducati 1198 S Resimler
Kaynak: 1000PS

























