Yamaha YZ 125 LC 2020

Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Yamaha YZ 125 LC
edi-e

Yamaha YZ 125 LC 2020 Deneyimler ve Uzman İncelemesi

edi-e

125 gerçek bir gençlik pinaridir ve her off-road evine aittir! Bir 125'lik için genis devir araligina sahip motorun sürüsü kolaydir ve sadece profesyoneller için degildir. Sasi tek kelimeyle mükemmeldir ve frenler günceldir. Modern tasarimi ve kapsamli orijinal ayar parçalari yelpazesi ile neredeyse zamansiz bir tasarima sahip güvenli bir bahis. Çok yüksek eglence faktörü!


Motor ayari

güç dagitimi

sasi

Modern tasarima ve gelmis geçmis en iyi 2 zamanli olmasina ragmen Yamaha 2 zamanli'nin tozlu görüntüsü

Yamaha YZ 125 LC

Anahtar Özellikler Yamaha YZ 125 LC 2020

Motor ve Aktarma Organı

Çap54 mm
Strok54,5 mm
Sıkıştırma Oranı10,7
Marş motoruKıç atma
Kavrama TipiYağ banyosunda çoğaltın
Ateşleme (Kontak)CDI
ŞanzımanZincir
Dişli sayısı6
Silindirler1
Stroklar2 Zamanlı
Hacim124 ccm

Ön Süspansiyon

Ön süspansiyonTeleskopik çatal

Şasi

KasaAlüminyum
Kasa türüÇift motor şasisi

Frenler Ön

TipiTekli disk

Arka Frenler

TipiDisk

Boyutlar ve ağırlıklar

Ön lastik genişliği80 mm
Ön lastik yüksekliği100 %
Ön lastik çapı21 inç
Arka lastik genişliği100 mm
Arka lastik yüksekliği90 %
Arka lastik çapı19 inç
Boy2.139 mm
Genişlik827 mm
Yükseklik1.318 mm
Aks mesafesi1.443 mm
Koltuk yüksekliği998 mm
Boş Ağırlık94 kg
Yakıt Deposu Kapasitesi8 l

Fiyat Yamaha YZ 125 LC

Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları

Yamaha YZ 125 LC Tarih

Yamaha YZ 125 LC 2026

Yamaha YZ 125 LC 2026

125 ccm

96 kg

₺472.695,00ortalama piyasa fiyatı

Yamaha YZ 125 LC 2025

Yamaha YZ 125 LC 2025

125 ccm

95 kg

Yamaha YZ 125 LC 2024

Yamaha YZ 125 LC 2024

125 ccm

95 kg

Yamaha YZ 125 LC 2023

Yamaha YZ 125 LC 2023

125 ccm

95 kg

Yamaha YZ 125 LC 2022

Yamaha YZ 125 LC 2022

125 ccm

95 kg

₺275.720,00ortalama piyasa fiyatı

Yamaha YZ 125 LC 2021

Yamaha YZ 125 LC 2021

124 ccm

94 kg

Yamaha YZ 125 LC 2020

Yamaha YZ 125 LC 2020

124 ccm

94 kg

Motor ayari

güç dagitimi

sasi

Modern tasarima ve gelmis geçmis en iyi 2 zamanli olmasina ragmen Yamaha 2 zamanli'nin tozlu görüntüsü

Yamaha YZ 125 LC 2019

Yamaha YZ 125 LC 2019

124 ccm

94 kg

Motor ayari

güç dagitimi

sasi

Modern tasarima ve gelmis geçmis en iyi 2 zamanli olmasina ragmen Yamaha 2 zamanli'nin tozlu görüntüsü

Yamaha YZ 125 LC 2018

Yamaha YZ 125 LC 2018

124 ccm

94 kg

Motor ayari

güç dagitimi

sasi

Modern tasarima ve gelmis geçmis en iyi 2 zamanli olmasina ragmen Yamaha 2 zamanli'nin tozlu görüntüsü

Yamaha YZ 125 LC 2017

Yamaha YZ 125 LC 2017

124 ccm

94 kg

Motor ayari

güç dagitimi

sasi

Modern tasarima ve gelmis geçmis en iyi 2 zamanli olmasina ragmen Yamaha 2 zamanli'nin tozlu görüntüsü

Yamaha YZ 125 LC 2016

Yamaha YZ 125 LC 2016

124 ccm

94 kg

Motor ayari

güç dagitimi

sasi

Modern tasarima ve gelmis geçmis en iyi 2 zamanli olmasina ragmen Yamaha 2 zamanli'nin tozlu görüntüsü

Yamaha YZ 125 LC 2015

Yamaha YZ 125 LC 2015

124 ccm

94 kg

Motor ayari

güç dagitimi

sasi

Modern tasarima ve gelmis geçmis en iyi 2 zamanli olmasina ragmen Yamaha 2 zamanli'nin tozlu görüntüsü

Yamaha YZ 125 LC 2014

Yamaha YZ 125 LC 2014

124 ccm

94 kg

Motor ayari

güç dagitimi

sasi

Modern tasarima ve gelmis geçmis en iyi 2 zamanli olmasina ragmen Yamaha 2 zamanli'nin tozlu görüntüsü

Yamaha YZ 125 LC 2013

Yamaha YZ 125 LC 2013

124 ccm

94 kg

Motor ayari

güç dagitimi

sasi

Modern tasarima ve gelmis geçmis en iyi 2 zamanli olmasina ragmen Yamaha 2 zamanli'nin tozlu görüntüsü

Yamaha YZ 125 LC 2012

Yamaha YZ 125 LC 2012

124 ccm

94 kg

Motor ayari

güç dagitimi

sasi

Modern tasarima ve gelmis geçmis en iyi 2 zamanli olmasina ragmen Yamaha 2 zamanli'nin tozlu görüntüsü

Yamaha YZ 125 LC 2011

Yamaha YZ 125 LC 2011

124 ccm

94 kg

Motor ayari

güç dagitimi

sasi

Modern tasarima ve gelmis geçmis en iyi 2 zamanli olmasina ragmen Yamaha 2 zamanli'nin tozlu görüntüsü

Yamaha YZ 125 LC 2010

Yamaha YZ 125 LC 2010

124 ccm

94 kg

Motor ayari

güç dagitimi

sasi

Modern tasarima ve gelmis geçmis en iyi 2 zamanli olmasina ragmen Yamaha 2 zamanli'nin tozlu görüntüsü

Yamaha YZ 125 LC 2009

Yamaha YZ 125 LC 2009

124 ccm

94 kg

Motor ayari

güç dagitimi

sasi

Modern tasarima ve gelmis geçmis en iyi 2 zamanli olmasina ragmen Yamaha 2 zamanli'nin tozlu görüntüsü

SSS lastikleri Yamaha YZ 125 LC

Hangi lastik boyutlarına ihtiyacım var?
Yamaha YZ 125 LC 2020 lastik boyutu ön 80/100-21 ve arka 100/90-19.

SSS Yamaha YZ 125 LC

YamahaYZ 125 LC modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
YamahaYZ 125 LC modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 426.760 TRY ortalama fiyatı ve 0 ortalama kilometre şeklindedir.
Hangisi daha iyi? Yamaha YZ 125 LC mi yoksa Aprilia SX 125 mi?
Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
Yamaha YZ 125 LC modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
Diğer Motocross motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği iyi. Yamaha YZ 125 LC motorsikletten piyasada çok sayıda var.
Yamaha YZ 125 LC modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
2009, Üretim yılına bakıldığında Yamaha YZ 125 LC modelinin fiyat istikrarı diğer Motocross motorsikletlere kıyasla normaldi. Fiyat eğilimi yılda %-17 oldu, İkinci yılda %-4 ve İkinci yılda %-11.
Yamaha YZ 125 LC ne kadar popüler?
Piyasada Yamaha YZ 125 LC modeli için çok güçlü bir talep var. Bu modelin test raporları 1000PS platformunda ortalama olarak okunur.
Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.

EN İYİ Karşılaştırmalar

Yamaha YZ 125 LC Resimler

Kaynak: 1000PS

Yamaha YZ 125 LC - Resim 1
Yamaha YZ 125 LC - Resim 2
Yamaha YZ 125 LC - Resim 3
Yamaha YZ 125 LC - Resim 4
Yamaha YZ 125 LC - Resim 5
Yamaha YZ 125 LC - Resim 6
Yamaha YZ 125 LC - Resim 7
Yamaha YZ 125 LC - Resim 8
Yamaha YZ 125 LC - Resim 9
Yamaha YZ 125 LC - Resim 10
Yamaha YZ 125 LC - Resim 11
Yamaha YZ 125 LC - Resim 12
Yamaha YZ 125 LC - Resim 13
Yamaha YZ 125 LC - Resim 14
Yamaha YZ 125 LC - Resim 15
Yamaha YZ 125 LC - Resim 16
Yamaha YZ 125 LC - Resim 17
Yamaha YZ 125 LC - Resim 18
Yamaha YZ 125 LC - Resim 19
Yamaha YZ 125 LC - Resim 20
Yamaha YZ 125 LC - Resim 21
Yamaha YZ 125 LC - Resim 22
Yamaha YZ 125 LC - Resim 23
Yamaha YZ 125 LC - Resim 24
Daha fazla resim göster