Derbi Mulhacen 659 2008
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Derbi Mulhacen 659 2008
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 48 HP |
|---|---|
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 1 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 659 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1386 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 810 mm |
| Kuru Ağırlık | 165 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 13 l |
| Lisansa uygunluk | A2 |
Derbi Mulhacen 659 Tarih
Derbi Mulhacen 659 2011

48 HP
659.7 ccm
165 kg
Derbi Mulhacen 659 2010

48 HP
659.7 ccm
165 kg
Derbi Mulhacen 659 2009

48 HP
659.7 ccm
165 kg
Derbi Mulhacen 659 2008

48 HP
659 ccm
165 kg
Derbi Mulhacen 659 2007
Derbi Mulhacen 659 2007
48 HP
659 ccm
165 kg
SSS Derbi Mulhacen 659
- DerbiMulhacen 659 modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- DerbiMulhacen 659 modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2011 üretim yılı, 103.800 TRY ortalama fiyatı ve 18.948 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Derbi Mulhacen 659 mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Derbi Mulhacen 659 modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Derbi Mulhacen 659 motorsikletten piyasada çok az var.
- Derbi Mulhacen 659 modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2008, Üretim yılına bakıldığında Derbi Mulhacen 659 modelinin fiyat istikrarı diğer Naked bike motorsikletlere kıyasla çok iyiydi. Fiyat eğilimi yılda %+19 oldu, İkinci yılda %-19 ve İkinci yılda %-6.
- Derbi Mulhacen 659 ne kadar popüler?
- Piyasada Derbi Mulhacen 659 modeli için zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.


























