Bimota DB 6 Delirio
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Bimota DB 6 Delirio 2010
Motor ve Aktarma Organı
| Çap | 98 mm |
|---|---|
| Strok | 71 mm |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 2 |
| Soğutma | Yağ-hava |
| Hacim | 1079 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|---|
| Teknoloji | Kalay kaplama |
| Marka | Marzocchi |
| Ayar | Ön yük, Geri tepme |
Arka Süspansiyon
| Marka | Marzocchi |
|---|---|
| Ayar | Ön yük, Geri tepme |
Frenler Ön
| Piston | Çift piston |
|---|---|
| Marka | Brembo |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Marka | Brembo |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik çapı | 17 inç |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 820 mm |
| Kuru Ağırlık | 177 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 16 l |
Bimota DB 6 Delirio Tarih
Bimota DB 6 Delirio 2009

1079 ccm
177 kg
SSS Bimota DB 6 Delirio
- Hangisi daha iyi? Bimota DB 6 Delirio mi yoksa Bimota DB 6 R mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Bimota DB 6 Delirio modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Bimota DB 6 Delirio motorsikletten piyasada çok az var.
- Bimota DB 6 Delirio ne kadar popüler?
- Piyasada Bimota DB 6 Delirio modeli için güçlü bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Bimota DB 6 Delirio Resimler
Kaynak: 1000PS





















