Yamaha R1 2007
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Yamaha R1 2007
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | Uygun |
|---|---|
| Motor gücü | 172 HP |
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 4 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 998 ccm |
Frenler Ön
| Tipi | Çift disk |
|---|
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1395 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 835 mm |
| Kuru Ağırlık | 172 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 18 l |
| Azami hız | 295 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat Yamaha R1
Yamaha R1 Tarih
Yamaha R1 2024

200 HP
998 ccm
201 kg
₺872.941,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2023

200 HP
998 ccm
201 kg
₺811.836,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2022

200 HP
998 ccm
201 kg
Yamaha R1 2021

200 HP
998 ccm
199 kg
₺714.760,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2020

200 HP
998 ccm
199 kg
₺760.015,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2019

200 HP
998 ccm
199 kg
₺706.782,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2018

200 HP
998 ccm
199 kg
₺997.516,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2017

200 HP
998 ccm
199 kg
₺621.144,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2016

200 HP
998 ccm
199 kg
₺570.629,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2015

200 HP
998 ccm
199 kg
₺598.799,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2014

182 HP
998 ccm
206 kg
Yamaha R1 2013

182 HP
998 ccm
206 kg
₺431.370,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2012

182 HP
998 ccm
206 kg
₺451.173,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2011

181 HP
998 ccm
206 kg
₺386.468,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2010

181 HP
998 ccm
206 kg
₺301.853,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2009

182 HP
998 ccm
206 kg
₺279.931,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2008

172 HP
998 ccm
172 kg
₺243.042,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2007

172 HP
998 ccm
172 kg
₺261.610,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2006

172 HP
998 ccm
172 kg
₺226.981,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha R1 2005

172 HP
998 ccm
172 kg
₺229.275,00ortalama piyasa fiyatı
Alternatifler Yamaha R1
SSS Yamaha R1
- YamahaR1 modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- YamahaR1 modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2024 üretim yılı, 796.220 TRY ortalama fiyatı ve 517 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Yamaha R1 mi yoksa BMW S 1000 RR mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Yamaha R1 modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Supersport motorsikletlere kıyasla kullanılabilirliği çok iyi. Yamaha R1 motorsikletten piyasada çok fazla var.
- Yamaha R1 modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2018, Üretim yılına bakıldığında Yamaha R1 modelinin fiyat istikrarı diğer Supersport motorsikletlere kıyasla çok iyiydi. Fiyat eğilimi yılda %+9 oldu, İkinci yılda %-20 ve İkinci yılda %-5.
- Yamaha R1 ne kadar popüler?
- Piyasada Yamaha R1 modeli için çok güçlü bir talep var. Bu modelin test raporları 1000PS platformunda sıklıkla okunur.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Yamaha R1 Resimler
Kaynak: 1000PS


































