Ducati 1098 R 2008
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Ducati 1098 R 2008
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 180 HP |
|---|---|
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 1198 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1430 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 820 mm |
| Kuru Ağırlık | 165 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 15.5 l |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat Ducati 1098 R
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
Ducati 1098 R Tarih
Ducati 1098 R 2009

180 HP
1198.4 ccm
165 kg
Ducati 1098 R 2008

180 HP
1198 ccm
165 kg
₺520.503,00ortalama piyasa fiyatı
SSS Ducati 1098 R
- Ducati1098 R modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- Ducati1098 R modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2010 üretim yılı, 1.211.320 TRY ortalama fiyatı ve 2.729 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Ducati 1098 R mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Ducati 1098 R modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Supersport motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Ducati 1098 R motorsikletten piyasada çok az var.
- Ducati 1098 R modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2010, Üretim yılına bakıldığında Ducati 1098 R modelinin fiyat istikrarı diğer Supersport motorsikletlere kıyasla çok iyiydi. Fiyat eğilimi yılda %+18 oldu, İkinci yılda %-46 ve İkinci yılda %+50.
- Ducati 1098 R ne kadar popüler?
- Piyasada Ducati 1098 R modeli için ortalama bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.





























