KTM 690 SMC 2009
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler KTM 690 SMC 2009
Motor ve Aktarma Organı
| Çap | 102 mm |
|---|---|
| Motor gücü | 63 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 7500 dev/dak. |
| Tork | 64 Nm |
| Torkta dev/dak | 6000 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 11.8 |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Silindirler | 1 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Hacim | 654 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|---|
| Marka | WP |
Arka Süspansiyon
| Şok bağlantı | Bağlantı |
|---|---|
| Marka | WP |
Şasi
| Kasa | Krom-molibden |
|---|---|
| Kasa türü | Borulu |
Frenler Ön
| Piston | Tek piston |
|---|---|
| Şok bağlantı | Yüzer kaliper |
| Marka | Brembo |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Piston | Tek piston |
| Şok bağlantı | Yüzer kaliper |
| Marka | Brembo |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik çapı | 17 inç |
|---|---|
| Aks mesafesi | 1480 mm |
| Koltuk yüksekliği | 900 mm |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 12 l |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat KTM 690 SMC
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
KTM 690 SMC Tarih
KTM 690 SMC 2011

63 HP
654 ccm
139 kg
₺236.406,00ortalama piyasa fiyatı
KTM 690 SMC 2010

63 HP
654 ccm
139 kg
₺180.031,00ortalama piyasa fiyatı
KTM 690 SMC 2009

63 HP
654 ccm
₺202.200,00ortalama piyasa fiyatı
KTM 690 SMC 2008

62 HP
654 ccm
139 kg
₺194.152,00ortalama piyasa fiyatı
Alternatifler KTM 690 SMC
SSS KTM 690 SMC
- KTM690 SMC modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- KTM690 SMC modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2009 üretim yılı, 216.770 TRY ortalama fiyatı ve 19.146 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? KTM 690 SMC mi yoksa KTM 690 SMC R mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- KTM 690 SMC modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Supermoto motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği normal. KTM 690 SMC motorsikletten piyasada ortalama sayıda var.
- KTM 690 SMC modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2021, Üretim yılına bakıldığında KTM 690 SMC modelinin fiyat istikrarı diğer Supermoto motorsikletlere kıyasla çok iyiydi. Fiyat eğilimi yılda %+56 oldu, İkinci yılda %-34 ve İkinci yılda %-0.
- KTM 690 SMC ne kadar popüler?
- Piyasada KTM 690 SMC modeli için çok güçlü bir talep var. Bu modelin test raporları 1000PS platformunda ortalama olarak okunur.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
KTM 690 SMC Resimler
Kaynak: 1000PS
Daha fazla resim göster


























