Triumph Bonneville 2008
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Triumph Bonneville 2008
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 68 HP |
|---|---|
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | Hava |
| Hacim | 865 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1500 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 775 mm |
| Kuru Ağırlık | 205 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 16.6 l |
| Azami hız | 180 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat Triumph Bonneville
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
Triumph Bonneville Tarih
Triumph Bonneville 2015

68 HP
865 ccm
225 kg
₺262.422,00ortalama piyasa fiyatı
Triumph Bonneville 2014

68 HP
865 ccm
225 kg
₺224.863,00ortalama piyasa fiyatı
Triumph Bonneville 2013

68 HP
865 ccm
225 kg
Triumph Bonneville 2012

67 HP
865 ccm
225 kg
Triumph Bonneville 2011

67 HP
865 ccm
225 kg
Triumph Bonneville 2010

67 HP
865 ccm
203 kg
Triumph Bonneville 2009

67 HP
865 ccm
200 kg
Triumph Bonneville 2008

68 HP
865 ccm
205 kg
Triumph Bonneville 2007

68 HP
865 ccm
205 kg
Triumph Bonneville 2006

61 HP
790 ccm
205 kg
Alternatifler Triumph Bonneville
SSS Triumph Bonneville
- TriumphBonneville modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- TriumphBonneville modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2010 üretim yılı, 202.810 TRY ortalama fiyatı ve 23.580 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Triumph Bonneville mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Triumph Bonneville modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği normal. Triumph Bonneville motorsikletten piyasada ortalama sayıda var.
- Triumph Bonneville modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2014, Üretim yılına bakıldığında Triumph Bonneville modelinin fiyat istikrarı diğer Naked bike motorsikletlere kıyasla çok zayıftı. Fiyat eğilimi yılda %+2 oldu, İkinci yılda %+16 ve İkinci yılda %-15.
- Triumph Bonneville ne kadar popüler?
- Piyasada Triumph Bonneville modeli için güçlü bir talep var. Bu modelin test raporları 1000PS platformunda nadiren okunur.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Triumph Bonneville Resimler
Kaynak: 1000PS
Daha fazla resim göster


























