Yamaha FZ-6N 2005
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Yamaha FZ-6N 2005
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 98 HP |
|---|---|
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 4 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 599 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1440 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 795 mm |
| Kuru Ağırlık | 185 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 19 l |
| Azami hız | 225 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat Yamaha FZ-6N
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
Yamaha FZ-6N Tarih
Yamaha FZ-6N 2011

78 HP
600 ccm
185 kg
Yamaha FZ-6N 2010

78 HP
600 ccm
185 kg
₺118.150,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha FZ-6N 2009

78 HP
600 ccm
185 kg
₺118.221,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha FZ-6N 2008

98 HP
599 ccm
185 kg
₺112.961,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha FZ-6N 2007

78 HP
600 ccm
185 kg
₺135.836,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha FZ-6N 2006

98 HP
599 ccm
185 kg
₺85.744,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha FZ-6N 2005

98 HP
599 ccm
185 kg
₺105.407,00ortalama piyasa fiyatı
SSS Yamaha FZ-6N
- YamahaFZ-6N modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- YamahaFZ-6N modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2008 üretim yılı, 98.290 TRY ortalama fiyatı ve 27.262 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Yamaha FZ-6N mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Yamaha FZ-6N modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği az. Yamaha FZ-6N motorsikletten piyasada çok az sayıda var.
- Yamaha FZ-6N modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2010, Üretim yılına bakıldığında Yamaha FZ-6N modelinin fiyat istikrarı diğer Naked bike motorsikletlere kıyasla çok zayıftı. Fiyat eğilimi yılda %-22 oldu, İkinci yılda %-4 ve İkinci yılda %-1.
- Yamaha FZ-6N ne kadar popüler?
- Piyasada Yamaha FZ-6N modeli için çok güçlü bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Yamaha FZ-6N Resimler
Kaynak: 1000PS




























