Kawasaki ER-6f 2009
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Kawasaki ER-6f 2009 Deneyimler ve Uzman İncelemesi
Arlo
Ister ise giderken ister uzun bir tura çikarken olsun, konforlu sürüs pozisyonu, sessiz, düsük titresimli sirali iki silindirli motor ve açili çeviklik her durumda sürüsü keyifli hale getirir.

Anahtar Özellikler Kawasaki ER-6f 2009
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | Uygun |
|---|---|
| Çap | 83 mm |
| Strok | 60 mm |
| Motor gücü | 72 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 8500 dev/dak. |
| Tork | 66 Nm |
| Torkta dev/dak | 7000 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 11.3 |
| Ateşleme (Kontak) | Dijital |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 649 ccm |
Şasi
| Kasa | Çelik |
|---|
Frenler Ön
| Tipi | Çift disk |
|---|
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik çapı | 17 inç |
|---|---|
| Arka lastik çapı | 17 inç |
| Koltuk yüksekliği | 785 mm |
| Kuru Ağırlık | 204 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 15.5 l |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat Kawasaki ER-6f
Kawasaki ER-6f Tarih
Kawasaki ER-6f 2017

72 HP
649 ccm
209 kg
Kawasaki ER-6f 2016

72 HP
649 ccm
209 kg
₺230.299,00ortalama piyasa fiyatı
Kawasaki ER-6f 2015

72 HP
649 ccm
209 kg
Kawasaki ER-6f 2014

72 HP
649 ccm
209 kg
₺188.574,00ortalama piyasa fiyatı
Kawasaki ER-6f 2013

72 HP
649 ccm
209 kg
₺172.054,00ortalama piyasa fiyatı
Kawasaki ER-6f 2012

72 HP
649 ccm
209 kg
₺163.264,00ortalama piyasa fiyatı
Kawasaki ER-6f 2011

72 HP
649 ccm
204 kg
₺139.330,00ortalama piyasa fiyatı
Kawasaki ER-6f 2010

72 HP
649 ccm
204 kg
₺125.528,00ortalama piyasa fiyatı
Kawasaki ER-6f 2009

72 HP
649 ccm
204 kg
₺132.129,00ortalama piyasa fiyatı
Kawasaki ER-6f 2008

72 HP
649 ccm
178 kg
Kawasaki ER-6f 2007

72 HP
649 ccm
178 kg
₺110.561,00ortalama piyasa fiyatı
Kawasaki ER-6f 2006

72 HP
649 ccm
178 kg
₺90.263,00ortalama piyasa fiyatı
Alternatifler Kawasaki ER-6f
SSS Kawasaki ER-6f
- KawasakiER-6f modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- KawasakiER-6f modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2016 üretim yılı, 200.640 TRY ortalama fiyatı ve 6.486 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Kawasaki ER-6f mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Kawasaki ER-6f modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Sport touring motorcycle motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği normal. Kawasaki ER-6f motorsikletten piyasada ortalama sayıda var.
- Kawasaki ER-6f modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2013, Üretim yılına bakıldığında Kawasaki ER-6f modelinin fiyat istikrarı diğer Sport touring motorcycle motorsikletlere kıyasla normaldi. Fiyat eğilimi yılda %-4 oldu, İkinci yılda %-8 ve İkinci yılda %0.
- Kawasaki ER-6f ne kadar popüler?
- Piyasada Kawasaki ER-6f modeli için çok güçlü bir talep var. Bu modelin test raporları 1000PS platformunda daha az okunur.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
Kawasaki ER-6f Resimler
Kaynak: 1000PS


