Ducati 749 dark 2005
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Ducati 749 dark 2005
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 108 HP |
|---|---|
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 748 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1420 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 780 mm |
| Kuru Ağırlık | 188 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 15.5 l |
| Azami hız | 250 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
Ducati 749 dark Tarih
Ducati 749 dark 2006

108 HP
748 ccm
188 kg
Ducati 749 dark 2005

108 HP
748 ccm
188 kg
SSS Ducati 749 dark
- Ducati749 dark modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- Ducati749 dark modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2005 üretim yılı, 169.590 TRY ortalama fiyatı ve 14.898 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Ducati 749 dark mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Ducati 749 dark modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Supersport motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Ducati 749 dark motorsikletten piyasada çok az var.
- Ducati 749 dark ne kadar popüler?
- Piyasada Ducati 749 dark modeli için zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.























