Kawasaki W 650 2005
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Kawasaki W 650 2005
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 50 HP |
|---|---|
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 676 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1455 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 800 mm |
| Kuru Ağırlık | 188 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 15 l |
| Azami hız | 160 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat Kawasaki W 650
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
Kawasaki W 650 Tarih
Kawasaki W 650 2006

50 HP
676 ccm
188 kg
Kawasaki W 650 2005

50 HP
676 ccm
188 kg
SSS Kawasaki W 650
- KawasakiW 650 modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- KawasakiW 650 modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2003 üretim yılı, 134.980 TRY ortalama fiyatı ve 44.500 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Kawasaki W 650 mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Kawasaki W 650 modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği az. Kawasaki W 650 motorsikletten piyasada çok az sayıda var.
- Kawasaki W 650 ne kadar popüler?
- Piyasada Kawasaki W 650 modeli için güçlü bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Kawasaki W 650 Resimler
Kaynak: 1000PS
Daha fazla resim göster
























