KTM 950 Supermoto 2006
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler KTM 950 Supermoto 2006
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 98 HP |
|---|---|
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 942 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1510 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 865 mm |
| Kuru Ağırlık | 189 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 16 l |
| Azami hız | 205 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
Hakkında en son 1000PS motosiklet makaleleri KTM 950 Supermoto
Fiyat KTM 950 Supermoto
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
KTM 950 Supermoto Tarih
KTM 950 Supermoto 2007

98 HP
942 ccm
189 kg
₺211.484,00ortalama piyasa fiyatı
KTM 950 Supermoto 2006

98 HP
942 ccm
189 kg
₺170.324,00ortalama piyasa fiyatı
KTM 950 Supermoto 2005
KTM 950 Supermoto 2005
98 HP
942 ccm
189 kg
₺173.466,00ortalama piyasa fiyatı
SSS KTM 950 Supermoto
- KTM950 Supermoto modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- KTM950 Supermoto modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2005 üretim yılı, 162.670 TRY ortalama fiyatı ve 42.600 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? KTM 950 Supermoto mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- KTM 950 Supermoto modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Supermoto motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği az. KTM 950 Supermoto motorsikletten piyasada çok az sayıda var.
- KTM 950 Supermoto modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2007, Üretim yılına bakıldığında KTM 950 Supermoto modelinin fiyat istikrarı diğer Supermoto motorsikletlere kıyasla normaldi. Fiyat eğilimi yılda %-8 oldu, İkinci yılda %-14 ve İkinci yılda %-2.
- KTM 950 Supermoto ne kadar popüler?
- Piyasada KTM 950 Supermoto modeli için çok güçlü bir talep var. Bu modelin test raporları 1000PS platformunda genellikle okunur.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
KTM 950 Supermoto Resimler
Kaynak: 1000PS




























