Yamaha MT-01 2010
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Yamaha MT-01 2010
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | V |
|---|---|
| Çap | 97 mm |
| Strok | 113 mm |
| Motor gücü | 90 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 4750 dev/dak. |
| Tork | 150.3 Nm |
| Torkta dev/dak | 3750 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 8.4 |
| Kavrama Tipi | Yağ banyosunda çoğaltın |
| Şanzıman | Zincir |
| Dişli sayısı | 5 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Silindir başına supap | 4 |
| Subaplar | OHV |
| Soğutma | Hava |
| Hacim | 1670 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|
Şasi
| Kasa | Alüminyum |
|---|
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Boy | 2185 mm |
|---|---|
| Genişlik | 800 mm |
| Yükseklik | 1105 mm |
| Aks mesafesi | 1525 mm |
| Koltuk yüksekliği | 825 mm |
| Kuru Ağırlık | 265 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 5 l |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat Yamaha MT-01
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
Yamaha MT-01 Tarih
Yamaha MT-01 2013

90 HP
1670 ccm
265 kg
Yamaha MT-01 2012

90 HP
1670 ccm
265 kg
Yamaha MT-01 2011

90 HP
1670 ccm
265 kg
Yamaha MT-01 2010
Yamaha MT-01 2010
90 HP
1670 ccm
265 kg
₺237.394,00ortalama piyasa fiyatı
Yamaha MT-01 2009

90 HP
1670 ccm
265 kg
SSS Yamaha MT-01
- YamahaMT-01 modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- YamahaMT-01 modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2005 üretim yılı, 241.310 TRY ortalama fiyatı ve 37.037 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Yamaha MT-01 mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Yamaha MT-01 modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği normal. Yamaha MT-01 motorsikletten piyasada ortalama sayıda var.
- Yamaha MT-01 modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2010, Üretim yılına bakıldığında Yamaha MT-01 modelinin fiyat istikrarı diğer Naked bike motorsikletlere kıyasla iyiydi. Fiyat eğilimi yılda %+1 oldu, İkinci yılda %-15 ve İkinci yılda %+3.
- Yamaha MT-01 ne kadar popüler?
- Piyasada Yamaha MT-01 modeli için güçlü bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Yamaha MT-01 Resimler
Kaynak: 1000PS
Daha fazla resim göster




























