Kawasaki Z 750S
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Kawasaki Z 750S 2006
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 110 HP |
|---|---|
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 4 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 748 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1425 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 815 mm |
| Kuru Ağırlık | 198 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 18 l |
| Azami hız | 240 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat Kawasaki Z 750S
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
Kawasaki Z 750S Tarih
Kawasaki Z 750S 2005

110 HP
748 ccm
198 kg
₺101.700,00ortalama piyasa fiyatı
SSS Kawasaki Z 750S
- KawasakiZ 750S modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- KawasakiZ 750S modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2005 üretim yılı, 88.260 TRY ortalama fiyatı ve 56.892 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Kawasaki Z 750S mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Kawasaki Z 750S modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Sport touring motorcycle motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Kawasaki Z 750S motorsikletten piyasada çok az var.
- Kawasaki Z 750S modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2006, Üretim yılına bakıldığında Kawasaki Z 750S modelinin fiyat istikrarı diğer Sport touring motorcycle motorsikletlere kıyasla normaldi. Fiyat eğilimi yılda %-15 oldu, İkinci yılda %-3 ve İkinci yılda %-15.
- Kawasaki Z 750S ne kadar popüler?
- Piyasada Kawasaki Z 750S modeli için çok güçlü bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.






















