Kawasaki ZRX 1200 R
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Kawasaki ZRX 1200 R 2006
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 178 HP |
|---|---|
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 4 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 1199 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1450 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 800 mm |
| Kuru Ağırlık | 194 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 22 l |
| Azami hız | 299 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat Kawasaki ZRX 1200 R
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
Kawasaki ZRX 1200 R Tarih
Kawasaki ZRX 1200 R 2005

190 HP
1199 ccm
194 kg
SSS Kawasaki ZRX 1200 R
- Hangisi daha iyi? Kawasaki ZRX 1200 R mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Kawasaki ZRX 1200 R modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Sport touring motorcycle motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Kawasaki ZRX 1200 R motorsikletten piyasada çok az var.
- Kawasaki ZRX 1200 R modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2007, Üretim yılına bakıldığında Kawasaki ZRX 1200 R modelinin fiyat istikrarı diğer Sport touring motorcycle motorsikletlere kıyasla normaldi. Fiyat eğilimi yılda %-3 oldu ve İkinci yılda %-7.
- Kawasaki ZRX 1200 R ne kadar popüler?
- Piyasada Kawasaki ZRX 1200 R modeli için ortalama bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.































