Honda CBF 600 2005
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda CBF 600 2005 Deneyimler ve Uzman İncelemesi
nastynils
Tüm dogru melodileri çalan ve uygun fiyatli 600cc liginde iyi bir tur ve günlük motosiklet ariyorsaniz, CBF600S mükemmel bir seçimdir.

Anahtar Özellikler Honda CBF 600 2005
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 78 HP |
|---|---|
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 4 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 599 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1480 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 800 mm |
| Kuru Ağırlık | 199 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 19 l |
| Azami hız | 200 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat Honda CBF 600
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
Honda CBF 600 Tarih
Honda CBF 600 2011

78 HP
599.3 ccm
213 kg
₺131.246,00ortalama piyasa fiyatı
Honda CBF 600 2010

78 HP
599.3 ccm
213 kg
₺104.842,00ortalama piyasa fiyatı
Honda CBF 600 2009

78 HP
599 ccm
213 kg
₺127.010,00ortalama piyasa fiyatı
Honda CBF 600 2008

78 HP
599 ccm
194 kg
₺103.183,00ortalama piyasa fiyatı
Honda CBF 600 2007

78 HP
599 ccm
194 kg
Honda CBF 600 2006

78 HP
599 ccm
194 kg
₺109.360,00ortalama piyasa fiyatı
Honda CBF 600 2005

78 HP
599 ccm
199 kg
₺95.840,00ortalama piyasa fiyatı
Alternatifler Honda CBF 600
SSS Honda CBF 600
- HondaCBF 600 modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- HondaCBF 600 modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2006 üretim yılı, 114.200 TRY ortalama fiyatı ve 36.683 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Honda CBF 600 mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Honda CBF 600 modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği normal. Honda CBF 600 motorsikletten piyasada ortalama sayıda var.
- Honda CBF 600 modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2013, Üretim yılına bakıldığında Honda CBF 600 modelinin fiyat istikrarı diğer Naked bike motorsikletlere kıyasla normaldi. Fiyat eğilimi yılda %-2 oldu, İkinci yılda %+53 ve İkinci yılda %-49.
- Honda CBF 600 ne kadar popüler?
- Piyasada Honda CBF 600 modeli için çok güçlü bir talep var. Bu modelin test raporları 1000PS platformunda genellikle okunur.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
























