Zontes 368 D 2026
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Zontes 368 D 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 38.7 HP |
|---|---|
| Maks. Güçte dev/dak | 7500 dev/dak. |
| Tork | 40 Nm |
| Torkta dev/dak | 6000 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 11.8 |
| Yakıt sistemi | Enjeksiyon |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Silindirler | 1 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Silindir başına supap | 4 |
| Subaplar | DOHC |
| Soğutma | sıvı |
| Yağlama | basınç sirkülasyonu |
| Hacim | 368 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|---|
| Çap | 41 mm |
| Ayar | Sıkıştırma, Geri tepme |
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Salıncak kolu |
|---|---|
| Darbe emici | Çift Şok |
| Ayar | Ön yük |
Frenler Ön
| Tipi | Tekli disk |
|---|---|
| Çap | 276 mm |
| Çalıştırma | Hidrolik |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 240 mm |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | ABS, Sürüş modları, Lastik basıncı izleme sistemi, Kablolu Sürüş, Hız sabitleyici, Çekiş kontrolü, Modern elektronik, TCS |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 120 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 70 % |
| Ön lastik çapı | 15 inç |
| Arka lastik genişliği | 140 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 70 % |
| Arka lastik çapı | 14 inç |
| Boy | 2025 mm |
| Genişlik | 790 mm |
| Yükseklik | 1190 mm |
| Aks mesafesi | 1405 mm |
| Koltuk yüksekliği | 760 mm |
| Boş Ağırlık (ABS dahil) | 175 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 12 l |
| Lisansa uygunluk | A2 |
| Menzil | 342 km |
| Kombine CO2 emisyonları | 80 g/km |
| Kombine yakıt tüketimi | 3.5 l/100km |
| Yerden yükseklik | 150 mm |
Donanım
| Donanım | Bluetooth, Bağlanabilirlik, Anahtarsız Sistem, LED-Farlar, TFT ekran, Modern elektronik, Özelleştirilebilir ekran, Şarj ve güç, Konfor, Park freni, Bağlanabilirlik, Aydınlatma, Depolama alanı, Saklama bölmesi, Ön cam |
|---|
Zontes 368 D Tarih
Zontes 368 D 2025

38.7 HP
368 ccm
175 kg
SSS lastikleri Zontes 368 D
SSS Zontes 368 D
- Zontes368 D modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- Zontes368 D modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 288.570 TRY ortalama fiyatı ve 0 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Zontes 368 D mi yoksa Honda SH350i mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Zontes 368 D modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Scooter motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği az. Zontes 368 D motorsikletten piyasada çok az sayıda var.
- Zontes 368 D ne kadar popüler?
- Piyasada Zontes 368 D modeli için zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Zontes 368 D Resimler
Kaynak: 1000PS



















