Honda CUV e: 2026
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Honda CUV e: 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | Elektrikli |
|---|---|
| Motor gücü | 8.1 HP |
| Marş motoru | Elektrikli |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Teleskopik çatal |
|---|---|
| Çap | 31 mm |
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Salıncak Ünitesi |
|---|---|
| Darbe emici | Tek şok |
Frenler Ön
| Tipi | Tekli disk |
|---|
Arka Frenler
| Tipi | Tambur |
|---|
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | ABS, Sürüş modları, Kombine Fren Sistemi, Modern elektronik |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik çapı | 12 inç |
|---|---|
| Arka lastik çapı | 12 inç |
| Koltuk yüksekliği | 766 mm |
| Azami hız | 83 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A1 |
| Menzil | 70 km |
| Akü gücü (Volt V) | 48 V |
| Akü çıkarılabilir mi? | Evet |
| Şarj fişi | Schuko |
| Akü performansı (kilovat/saat kWh) | 2.6 kWh |
| Yerden yükseklik | 210 mm |
Donanım
| Donanım | Bağlanabilirlik, Anahtarsız Sistem, LED-Farlar, TFT ekran, USB-C soketi, Modern elektronik, Şarj ve güç, Konfor, Aydınlatma |
|---|
Honda CUV e: hakkında en son 1000PS motosiklet makaleleri
Fiyat Honda CUV e:
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
Honda CUV e: Tarih
Honda CUV e: 2025

8.1 HP
SSS Honda CUV e:
- HondaCUV e: modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- HondaCUV e: modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 246.970 TRY ortalama fiyatı ve 6 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Honda CUV e: mi yoksa NIU NQiX 500 mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Honda CUV e: modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Scooter motorsikletlere kıyasla kullanılabilirliği çok iyi. Honda CUV e: motorsikletten piyasada çok fazla var.
- Honda CUV e: ne kadar popüler?
- Piyasada Honda CUV e: modeli için zayıf bir talep var. Bu modelin test raporları 1000PS platformunda nadiren okunur.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Honda CUV e: Resimler
Kaynak: 1000PS












Daha fazla resim göster







