CFMOTO 800NK Advanced 2026
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler CFMOTO 800NK Advanced 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | Uygun |
|---|---|
| Çap | 88 mm |
| Strok | 65.7 mm |
| Motor gücü | 95 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 9250 dev/dak. |
| Tork | 79 Nm |
| Torkta dev/dak | 8000 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 12.8 |
| Yakıt sistemi | Enjeksiyon |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Kavrama Tipi | Yağ banyosunda çoğaltın, Zıplama önleyici, |
| Ateşleme (Kontak) | Dijital |
| Şanzıman | Zincir |
| Şanzıman Tipi | Vites kolu |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Silindir başına supap | 4 |
| Subaplar | DOHC |
| Soğutma | sıvı |
| Yağlama | basınç sirkülasyonu |
| Hacim | 799 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|---|
| Marka | Kayaba |
| Çap | 43 mm |
| Sürüş | 130 mm |
| Ayar | Geri tepme |
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Salıncak kolu |
|---|---|
| Marka | Kayaba |
| Sürüş | 130 mm |
| Ayar | Sıkıştırma, Geri tepme |
| Malzeme | Çelik |
Şasi
| Kasa | Çelik |
|---|
Frenler Ön
| Tipi | Çift disk |
|---|---|
| Çap | 320 mm |
| Şok bağlantı | Sabit kaliper |
| Çalıştırma | Hidrolik |
| Teknoloji | radyal |
| Marka | J.Juan |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 260 mm |
| Marka | J.Juan |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | ABS, Çekiş kontrolü |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 120 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 70 % |
| Ön lastik çapı | 17 inç |
| Arka lastik genişliği | 180 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 55 % |
| Arka lastik çapı | 17 inç |
| Boy | 2146 mm |
| Genişlik | 818 mm |
| Yükseklik | 1137 mm |
| Aks mesafesi | 1465 mm |
| Koltuk yüksekliği | 825 mm |
| Boş Ağırlık | 186 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 15 l |
| Azami hız | 220 km/saat |
| Aralık | 300 km |
| Kombine CO2 emisyonları | 120 g/km |
| Kombine yakıt tüketimi | 5 l/100km |
| Sabit gürültü | 95 dB |
| 95dB üzerinde sabit gürültü | Evet |
| Yük | 180 kg |
| İzin verilen maksimum ağırlık | 366 kg |
| Yerden yükseklik | 185 mm |
Donanım
| Donanım | LED-Farlar, TFT ekran, USB soketi, USB-C soketi, , , |
|---|
Fiyat CFMOTO 800NK Advanced
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
CFMOTO 800NK Advanced Tarih
CFMOTO 800NK Advanced 2025

95 HP
799 ccm
189 kg
₺319.185,00ortalama piyasa fiyatı
CFMOTO 800NK Advanced 2024

95 HP
799 ccm
189 kg
₺263.764,00ortalama piyasa fiyatı
CFMOTO 800NK Advanced 2023

95 HP
799 ccm
189 kg
SSS lastikleri CFMOTO 800NK Advanced
- 1000PS editör ekibi tarafından bu model için şu anda hangi lastikler öneriliyor?
Ucuz sportif çok yönlü araç
Günlük işe gidip gelme ve kısa hafta sonu sürüşleri için. İkinci sıradaki sportif lastikler - iyi fiyat/performans oranı.
Pist günü uygunluğuna sahip Hypersport lastikleri
Yol için sportif lastikler, pist gününde de iyi çalışır. Yolda yağmurda veya pistte sıcakta bazı tavizler.
Yol sporu lastikleri
Sportif yol sürücüleri için çok yönlü lastik. Süper spor motosikletler, naked motosikletler, spor tur motosikletleri. Ayrıca ara sıra yarış pistine yapılan geziler. Bununla birlikte, kısa ısınma süresi ve kötü hava koşullarındaki performans gibi kilometre performansı da rol oynar.
SSS CFMOTO 800NK Advanced
- CFMOTO800NK Advanced modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- CFMOTO800NK Advanced modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 272.020 TRY ortalama fiyatı ve 0 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? CFMOTO 800NK Advanced mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- CFMOTO 800NK Advanced modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği normal. CFMOTO 800NK Advanced motorsikletten piyasada ortalama sayıda var.
- CFMOTO 800NK Advanced ne kadar popüler?
- Piyasada CFMOTO 800NK Advanced modeli için zayıf bir talep var. Bu modelin test raporları 1000PS platformunda daha az okunur.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
CFMOTO 800NK Advanced Resimler
Kaynak: 1000PS




Daha fazla resim göster



























