GASGAS SM 700 2023
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler GASGAS SM 700 2023
Motor ve Aktarma Organı
| Çap | 105 mm |
|---|---|
| Strok | 80 mm |
| Motor gücü | 74 HP |
| Tork | 73.5 Nm |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Kavrama Tipi | Zıplama önleyici |
| Şanzıman | Zincir |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 1 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | sıvı |
| Yağlama | basınç sirkülasyonu |
| Hacim | 692.7 ccm |
Ön Süspansiyon
| Süspansiyon mesafesi | 215 mm |
|---|
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon mesafesi | 240 mm |
|---|
Şasi
| Kasa | Krom-molibden |
|---|---|
| Kasa türü | Borulu |
| Eğim | 63.6 derece |
Frenler Ön
| Çap | 320 mm |
|---|
Arka Frenler
| Çap | 240 mm |
|---|---|
| Piston | Tek piston |
| Şok bağlantı | Yüzer kaliper |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | ABS, Sürüş modları, Viraj ABS’si |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Koltuk yüksekliği | 898 mm |
|---|---|
| Kuru Ağırlık | 148.5 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 13.5 l |
| Menzil | 329 km |
| Kombine CO2 emisyonları | 96 g/km |
| Kombine yakıt tüketimi | 4.1 l/100km |
GASGAS SM 700 hakkında en son 1000PS motosiklet makaleleri
Fiyat GASGAS SM 700
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
GASGAS SM 700 Tarih
GASGAS SM 700 2024

74 HP
692.7 ccm
148 kg
₺615.763,00ortalama piyasa fiyatı
GASGAS SM 700 2023

74 HP
692.7 ccm
148 kg
₺596.706,00ortalama piyasa fiyatı
SSS GASGAS SM 700
- GASGASSM 700 modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- GASGASSM 700 modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2023 üretim yılı, 593.110 TRY ortalama fiyatı ve 3.471 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? GASGAS SM 700 mi yoksa GASGAS ES 700 mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- GASGAS SM 700 modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Supermoto motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği iyi. GASGAS SM 700 motorsikletten piyasada çok sayıda var.
- GASGAS SM 700 modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2022, Üretim yılına bakıldığında GASGAS SM 700 modelinin fiyat istikrarı diğer Supermoto motorsikletlere kıyasla normaldi. Fiyat eğilimi yılda %-3 oldu, İkinci yılda %-5 ve İkinci yılda %-3.
- GASGAS SM 700 ne kadar popüler?
- Piyasada GASGAS SM 700 modeli için güçlü bir talep var. Bu modelin test raporları 1000PS platformunda ortalama olarak okunur.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
GASGAS SM 700 Resimler
Kaynak: 1000PS








Daha fazla resim göster

















