Piaggio 1 + 2022
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Piaggio 1 + 2022
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | Elektrikli |
|---|---|
| Motor gücü | 1.6 HP |
| Tork | 85 Nm |
| Marş motoru | Elektrikli |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Süspansiyon çubuğu |
|---|
Arka Süspansiyon
| Darbe emici | Çift Şok |
|---|
Şasi
| Kasa | Çelik |
|---|
Frenler Ön
| Tipi | Tekli disk |
|---|---|
| Çap | 175 mm |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 175 mm |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | Sürüş modları |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 100 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 80 % |
| Ön lastik çapı | 10 inç |
| Arka lastik genişliği | 100 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 80 % |
| Arka lastik çapı | 10 inç |
| Boy | 1680 mm |
| Genişlik | 750 mm |
| Yükseklik | 1080 mm |
| Aks mesafesi | 1220 mm |
| Koltuk yüksekliği | 770 mm |
| Boş Ağırlık | 90 kg |
| Azami hız | 45 km/saat |
| Menzil | 100 km |
| Akü gücü (Volt V) | 48 V |
| Akü kapasitesi (Amper-saat Ah) | 48 Ah |
Fiyat Piaggio 1 +
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
Piaggio 1 + Tarih
Piaggio 1 + 2026

3 HP
90 kg
Piaggio 1 + 2025

3 HP
90 kg
Piaggio 1 + 2024

1.6 HP
90 kg
₺170.193,00ortalama piyasa fiyatı
Piaggio 1 + 2023

1.6 HP
90 kg
₺152.510,00ortalama piyasa fiyatı
Piaggio 1 + 2022

1.6 HP
90 kg
₺179.865,00ortalama piyasa fiyatı
SSS Piaggio 1 +
- Piaggio1 + modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- Piaggio1 + modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 184.370 TRY ortalama fiyatı ve 0 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Piaggio 1 + mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Piaggio 1 + modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Scooter motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği iyi. Piaggio 1 + motorsikletten piyasada çok sayıda var.
- Piaggio 1 + modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2021, Üretim yılına bakıldığında Piaggio 1 + modelinin fiyat istikrarı diğer Scooter motorsikletlere kıyasla çok iyiydi. Fiyat eğilimi yılda %+84 oldu ve İkinci yılda %-59.
- Piaggio 1 + ne kadar popüler?
- Piyasada Piaggio 1 + modeli için çok güçlü bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Piaggio 1 + Resimler
Kaynak: 1000PS
Daha fazla resim göster

















