Hyosung GT 650i Naked SE 2009
Hitta tekniska data, priser och recensioner.

Viktig specifikation Hyosung GT 650i Naked SE 2009
Motor och drivlina
| Håldiameter | 81.5 mm |
|---|---|
| Takt | 62 mm |
| Motoreffekt | 82 hk |
| Varvtal vid maximal effekt | 9250 varv/min |
| Vridmoment | 67 Nm |
| Varvtal vid vridmoment | 7250 varv/min |
| Kompressionsförhållande | 11.6 |
| Antal växlar | 6 |
| Cylindrar | 2 |
| Takter | Fyrtakt |
| Ventiler per cylinder | 4 |
| Ventiler | DOHC |
| Slagvolym | 647 cm3 |
Frambromsar
| Typ | Dubbel skiva |
|---|---|
| Manövrering | Hydraulik |
Bakbromsar
| Typ | Skiva |
|---|
Mått och vikter
| Säteshöjd | 780 mm |
|---|---|
| Torrvikt | 400 kg |
| Bränsletankskapacitet | 17 l |
| Licensefterlevnad | A |
Frågor och svar Hyosung GT 650i Naked SE
- Vilken av dem är bäst? Hyosung GT 650i Naked SE eller {AlternativeBrandModel}?
- Det går att jämföra dessa båda motorcyklar här. Du kan hitta alla för- och nackdelar med den jämförbara modellen här.
- Vilken är tillgängligheten för Hyosung GT 650i Naked SE?
- Jämfört med andra Naked bike motorcyklar är tillgängligheten mycket dålig. Det finns mycket få Hyosung GT 650i Naked SE motorcyklar tillgängliga på marknaden.
- Hur populär Hyosung GT 650i Naked SE?
- Det finns en mycket svag efterfrågan på en Hyosung GT 650i Naked SE efterfrågan på marknaden.
- Vilken är datakällan för innehållet på denna sida?
- Data kommer från motorcykelstidskriften '1000PS’ online. 1000PS grundades år 2001. Företaget är baserat i Österrike. Det största innehållet publiceras på tyska. Dock presenterar dess team också testvideor med motorcyklar på engelska på YouTube. Här kan du hitta 1000PS på Instagram.



























