Honda VFR1200X Crosstourer 2020 vs. Triumph Tiger 1200 XCx 2020
Honda VFR1200X Crosstourer 2020
Triumph Tiger 1200 XCx 2020
Loading...
Техничке спецификације Honda VFR1200X Crosstourer 2020 у поређењу са Triumph Tiger 1200 XCx 2020
Triumph Tiger 1200 XCx 2020
Motor i pogonski sustav
| Provrt | Provrt | 81 mm | Provrt | 85 mm |
|---|---|---|---|---|
| Takt | Takt | 60 mm | Takt | 71.4 mm |
| Snaga motora | Snaga motora | 129 KS | Snaga motora | 141 KS |
| Okretni moment | Okretni moment | 126 Nm | Okretni moment | 122 Nm |
| Stupanj kompresije | Stupanj kompresije | 12 | Stupanj kompresije | 11 |
| Pokretač | Pokretač | Električni sustav | Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | Prijenos | kardanski sklop | Prijenos | kardanski sklop |
| Vrsta prijenosa | Vrsta prijenosa | Dvije spojke | Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Takt | Takt | Četverotaktni | Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | Ventila po cilindru | 4 | Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | Hlađenje | tekućina | Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | Radni obujam | 1,237 ccm | Radni obujam | 1,215 ccm |
Prednji ovjes
|---|---|---|---|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes | Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
Šasija
| Okvir | Okvir | Aluminij | Okvir | Čelik |
| Vrsta okvira | Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi | Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Vrsta | Vrsta | Dva diska | Vrsta | Dva diska |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Vrsta | Disk | Vrsta | Disk |
|---|
Sustavi za pomoć
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | Širina prednje gume | 110 mm | Širina prednje gume | 120 mm |
| Visina prednje gume | Visina prednje gume | 80 % | Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | Promjer prednje gume | 19 inč | Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | Širina stražnje gume | 150 mm | Širina stražnje gume | 170 mm |
| Visina stražnje gume | Visina stražnje gume | 70 % | Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | Promjer stražnje gume | 17 inč | Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | Dužina | 2,285 mm | Dužina | 2,230 mm |
| Širina | Širina | 915 mm | Širina | 830 mm |
| Visina | Visina | 1,335 mm | Visina | 1,470 mm |
| Međuosovinski razmak | Međuosovinski razmak | 1,595 mm | Međuosovinski razmak | 1,520 mm |
| Visina sjedala | Visina sjedala | 850 mm | Visina sjedala | 835 mm |