Arctic Cat XR 700i XT
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.
Кључна спецификација Arctic Cat XR 700i XT 2015
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 102 mm |
|---|
| Takt | 85 mm |
|---|
| Snaga motora | 41.8 KS |
|---|
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
|---|
| Pokretač | Električni sustav |
|---|
| Vrsta prijenosa | Automatski |
|---|
| Cilindri | 1 |
|---|
| Takt | Četverotaktni |
|---|
| Ventila po cilindru | 4 |
|---|
| Ventili | OHC |
|---|
| Hlađenje | tekućina |
|---|
| Radni obujam | 695 ccm |
|---|
Prednji ovjes
Stražnji ovjes
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|
| Aktivacija | Hidraulika |
|---|
Stražnje kočnice
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 12 inč |
|---|
| Promjer stražnje gume | 12 inč |
|---|
| Dužina | 2118 mm |
|---|
| Širina | 1230 mm |
|---|
| Visina | 1257 mm |
|---|
| Međuosovinski razmak | 1321 mm |
|---|
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 340.2 kg |
|---|
| Kapacitet spremnika za gorivo | 22.7 l |
|---|
ФАК Arctic Cat XR 700i XT
- Koji je bolji? Motocikl Arctic Cat XR 700i XT ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Arctic Cat XR 700i XT?
- U usporedbi s drugim Quad/ATV motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Arctic Cat XR 700i XT.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Arctic Cat XR 700i XT? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla Arctic Cat XR 700i XT bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Quad/ATV motociklima. Trend cijena bio je +15 % tijekom prve godine i TrendSecondYear} % tijekom druge godine.
- Koliko je popularan motocikl Arctic Cat XR 700i XT?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom Arctic Cat XR 700i XT.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
Arctic Cat XR 700i XT Слике