Triumph Tiger Sport 1050 2015
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Triumph Tiger Sport 1050 2015
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 79 mm |
| Takt | 71.4 mm |
| Snaga motora | 125 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9400 okr./min |
| Okretni moment | 104 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 4300 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 3 |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 1050 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Showa |
| Prilagodba | Kompresija, Povrat |
Stražnji ovjes
| Robna marka | Showa |
|---|---|
| Prilagodba | Kompresija, Povrat |
Šasija
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
|---|
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Nissin |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Nissin |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2150 mm |
| Širina | 835 mm |
| Međuosovinski razmak | 1540 mm |
| Visina sjedala | 830 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 235 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 20 l |
| Sukladnost licence | A |
Најновији чланци 1000PS о Triumph Tiger Sport 1050
Цена Triumph Tiger Sport 1050
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Triumph Tiger Sport 1050 Историја
Triumph Tiger Sport 1050 2021

125 KS
1050 ccm
235 kg
1.756.809 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger Sport 1050 2020

125 KS
1050 ccm
235 kg
1.184.844 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger Sport 1050 2019

125 KS
1050 ccm
235 kg
Triumph Tiger Sport 1050 2018

125 KS
1050 ccm
235 kg
1.013.694 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger Sport 1050 2017

125 KS
1050 ccm
235 kg
995.497 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger Sport 1050 2016

125 KS
1050 ccm
235 kg
904.392 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger Sport 1050 2015

125 KS
1050 ccm
235 kg
1.321.620 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger Sport 1050 2014

125 KS
1050 ccm
235 kg
838.858 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger Sport 1050 2013

125 KS
1050 ccm
235 kg
975.159 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Triumph Tiger Sport 1050
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Touring enduro road
Travel enduro tires with a clear road focus that can also cope with short detours on gravel roads.
Touring enduro 50 / 50
Tires that are designed for mixed on-road and off-road use.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Real touring enduro tires which are also fun for occasional detours on gravel passes.
Алтернативе за Triumph Tiger Sport 1050
ФАК Triumph Tiger Sport 1050
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Triumph Tiger Sport 1050?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Triumph Tiger Sport 1050 s godinom proizvodnje 2015 inosi prosječno 1.385.690 RSD uz prosječnu kilometražu od 10.897 km.
- Koji je bolji? Motocikl Triumph Tiger Sport 1050 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Triumph Tiger Sport 1050?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Triumph Tiger Sport 1050.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Triumph Tiger Sport 1050? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla Triumph Tiger Sport 1050 bila je normalna u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -6 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Triumph Tiger Sport 1050?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Triumph Tiger Sport 1050. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Triumph Tiger Sport 1050 Слике
Извор: 1000PS


















Прикажи још слика




























