Suzuki SV650 2023
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Suzuki SV650 2023 Искуства и стручни преглед
Poky
The Suzuki SV 650 has been on the market for 25 years, longer than any other motorbike. The engine has been updated to Euro5 and is now even more mature, which clearly fits in with the rest of the package. The SV 650 doesn't want to scare anyone, especially beginners. The chassis makes a solid, unagitated impression, the brakes require a lot of manual force to prevent unexpected overbraking. The look is timeless on the one hand, but on the other hand some components are really a bit outdated. On the other hand, the price is fair, as usual for Suzuki.

Кључна спецификација Suzuki SV650 2023
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 81 mm |
| Takt | 62.6 mm |
| Snaga motora | 73 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8500 okr./min |
| Okretni moment | 64 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6800 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.2 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Može se ograničiti za licencu A2 | да |
| Radni obujam | 645 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 41 mm |
| Put | 125 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Put | 130 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 65 stupanj |
| Trag | 106 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 290 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 160 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2140 mm |
| Širina | 760 mm |
| Visina | 1090 mm |
| Međuosovinski razmak | 1445 mm |
| Visina sjedala | 785 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 200 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 14.5 l |
| Maksimalna brzina | 180 km/h |
| Sukladnost licence | A2, A |
| Raspon | 353 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 96 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 4.1 l / 100 km |
| Buka u stanju mirovanja | 88 dB |
Цена Suzuki SV650
Suzuki SV650 Историја
Suzuki SV650 2025

76 KS
645 ccm
200 kg
884.054 RSDавг. тржишна цена
Suzuki SV650 2024

76 KS
645 ccm
200 kg
911.885 RSDавг. тржишна цена
Suzuki SV650 2023

73 KS
645 ccm
200 kg
707.909 RSDавг. тржишна цена
Suzuki SV650 2022

73 KS
645 ccm
200 kg
716.829 RSDавг. тржишна цена
Suzuki SV650 2021

73 KS
645 ccm
200 kg
667.114 RSDавг. тржишна цена
Suzuki SV650 2020

76 KS
645 ccm
197 kg
658.907 RSDавг. тржишна цена
Suzuki SV650 2019

76 KS
645 ccm
197 kg
681.029 RSDавг. тржишна цена
Suzuki SV650 2018

76 KS
645 ccm
197 kg
612.522 RSDавг. тржишна цена
Suzuki SV650 2017

76 KS
645 ccm
197 kg
564.234 RSDавг. тржишна цена
Suzuki SV650 2016

76 KS
645 ccm
197 kg
537.949 RSDавг. тржишна цена
Suzuki SV650 2008

71 KS
645 ccm
165 kg
433.880 RSDавг. тржишна цена
Suzuki SV650 2007

71 KS
645 ccm
165 kg
387.495 RSDавг. тржишна цена
Suzuki SV650 2006

71 KS
645 ccm
165 kg
377.623 RSDавг. тржишна цена
Suzuki SV650 2005
71 KS
645 ccm
165 kg
315.181 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Suzuki SV650
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive sporty all-rounder
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
Алтернативе за Suzuki SV650
ФАК Suzuki SV650
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Suzuki SV650?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Suzuki SV650 s godinom proizvodnje 2024 inosi prosječno 763.090 RSD uz prosječnu kilometražu od 668 km.
- Koji je bolji? Motocikl Suzuki SV650 ili motocikl Honda CB750 Hornet?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Suzuki SV650?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Suzuki SV650.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Suzuki SV650? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2016, stabilnost cijene motocikla Suzuki SV650 bila je normalna u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -4 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Suzuki SV650?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Suzuki SV650. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Suzuki SV650 Слике
Извор: 1000PS
































