Yamaha WR125R 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Yamaha WR125R 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 52 mm |
|---|---|
| Takt | 58.6 mm |
| Snaga motora | 15 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9000 okr./min |
| Okretni moment | 12.2 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.2 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 124.7 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 21 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 2180 mm |
| Širina | 835 mm |
| Visina | 1220 mm |
| Međuosovinski razmak | 1430 mm |
| Visina sjedala | 930 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 133 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 8.5 l |
| Sukladnost licence | A1 |
Цена Yamaha WR125R
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Yamaha WR125R Историја
Yamaha WR125R 2026

14.5 KS
125 ccm
138 kg
566.137 RSDавг. тржишна цена
Yamaha WR125R 2017

15 KS
124.7 ccm
133 kg
Yamaha WR125R 2016

15 KS
124.7 ccm
133 kg
457.072 RSDавг. тржишна цена
Yamaha WR125R 2015

15 KS
124.7 ccm
133 kg
296.746 RSDавг. тржишна цена
Yamaha WR125R 2014

15 KS
124.7 ccm
133 kg
Yamaha WR125R 2013

15 KS
124.7 ccm
133 kg
Yamaha WR125R 2012

15 KS
124.7 ccm
133 kg
Yamaha WR125R 2011

15 KS
124.7 ccm
133 kg
Yamaha WR125R 2010

15 KS
124.7 ccm
133 kg
Yamaha WR125R 2009

15 KS
124.7 ccm
133 kg
ФАК Yamaha WR125R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha WR125R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha WR125R s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 1.319.220 RSD uz prosječnu kilometražu od 15 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha WR125R ili motocikl Husqvarna WR 125?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha WR125R?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Yamaha WR125R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha WR125R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2017, stabilnost cijene motocikla Yamaha WR125R bila je loša u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -15 % tijekom prve godine i TrendSecondYear} % tijekom druge godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha WR125R?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Yamaha WR125R. Izvješća o testiranju ovog modela rijetko se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha WR125R Слике
Извор: 1000PS


Прикажи још слика
















