MV Agusta F4 1000 R312
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација MV Agusta F4 1000 R312 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 76 mm |
| Takt | 55 mm |
| Snaga motora | 182 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 12400 okr./min |
| Okretni moment | 115 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 10000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13.1 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 1078 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1408 mm |
| Visina sjedala | 810 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 193 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 21 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
ФАК MV Agusta F4 1000 R312
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla MV Agusta F4 1000 R312?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla MV Agusta F4 1000 R312 s godinom proizvodnje 2008 inosi prosječno 6.380 USD uz prosječnu kilometražu od 12.000 km.
- Koji je bolji? Motocikl MV Agusta F4 1000 R312 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla MV Agusta F4 1000 R312?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala MV Agusta F4 1000 R312.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla MV Agusta F4 1000 R312? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2008, stabilnost cijene motocikla MV Agusta F4 1000 R312 bila je normalna u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je -28 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl MV Agusta F4 1000 R312?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom MV Agusta F4 1000 R312.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
MV Agusta F4 1000 R312 Слике
Извор: 1000PS




























