KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK 2026
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Snaga motora | 202 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10000 okr./min |
| Okretni moment | 151 Nm |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Stupnjevi | 75 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača, Sistemi kvačila |
| Paljenje | Dvostruko paljenje |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 1350 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Tehnologija | Zatvoreni uložak |
| Robna marka | WP |
| Put | 130 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Robna marka | WP |
| Put | 120 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
| Materijal | Ugljikova vlakna |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 65.3 stupanj |
| Trag | 101 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Tehnologija | radijalno, Jednodijelno, Val |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Robna marka | Brembo |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | Načini vožnje, Regulacija momenta vučenja motora, Elektroničko upravljanje gasom, Brzi mjenjač, Brzi mjenjač s glatkim prelaskom u nižu brzinu, Zaštita od podizanja na stražnji kotač, Moderna elektronika, Komfor, KTM Quickshifter Plus |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1491 mm |
| Visina sjedala | 860 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 177 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17.5 l |
| Razmak od tla | 109 mm |
Oprema
| Oprema | TFT zaslon, Moderna elektronika |
|---|
Најновији чланци 1000PS о KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK
ФАК KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 4.460.010 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK ili motocikl KTM 1390 Super Duke RR?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK.
- Koliko je popularan motocikl KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK Слике
Извор: 1000PS









Прикажи још слика
