Yamaha Tricity 300 Airbag
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Yamaha Tricity 300 Airbag 2026
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 70 mm |
|---|---|
| Takt | 75.9 mm |
| Snaga motora | 28 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7250 okr./min |
| Okretni moment | 28.9 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.9 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Pokretanje | Tranzistor |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Variomatic |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | cirkulacija pritiska |
| Pomak | 292 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Put | 100 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes spojen u jednu komponentu |
|---|---|
| Put | 84 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 267 mm |
| Aktivacija | Hidraulika |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 267 mm |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Kombinirani kočni sustav, ABS za zavoje, , , |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 14 inč |
| Širina stražnje gume | 140 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 14 inč |
| Dužina | 2250 mm |
| Širina | 815 mm |
| Visina | 1470 mm |
| Međuosovinski razmak | 1595 mm |
| Visina sjedala | 795 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 242 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 13 l (nisko) |
| Sukladnost licence | B |
| Raspon | 393 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 76 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 3.3 l / 100 km |
| Euro Norm | Euro 5+ |
| Ground clearance | 130 mm |
Oprema
| Oprema | Zračni jastuk, Povezivost, LED farovi, TFT zaslon, Integrated navigation system, , , , , , |
|---|
ФАК гуме Yamaha Tricity 300 Airbag
ФАК Yamaha Tricity 300 Airbag
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha Tricity 300 Airbag ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha Tricity 300 Airbag?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Yamaha Tricity 300 Airbag.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha Tricity 300 Airbag?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Yamaha Tricity 300 Airbag.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha Tricity 300 Airbag Слике
Извор: 1000PS











































