Benda Napoleonbob 125
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Benda Napoleonbob 125 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Snaga motora | 14 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9500 okr./min |
| Okretni moment | 10.9 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača, |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 125 ccm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 300 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Tehnologija | radijalno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
| Klip | Jedan klip |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Kontrola proklizavanja |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 130 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 18 inč |
| Širina stražnje gume | 160 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 2333 mm |
| Širina | 838 mm |
| Visina | 1038 mm |
| Međuosovinski razmak | 1545 mm |
| Visina sjedala | 748 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 182 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 9.5 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A1, B196 |
| Raspon | 200 km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 3.1 l / 100 km |
| Euro Norm | Euro 5+ |
| Ground clearance | 123 mm |
Oprema
| Oprema | TFT zaslon, |
|---|
ФАК гуме Benda Napoleonbob 125
ФАК Benda Napoleonbob 125
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Benda Napoleonbob 125?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Benda Napoleonbob 125 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 4.490 USD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Benda Napoleonbob 125 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Benda Napoleonbob 125?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Benda Napoleonbob 125.
- Koliko je popularan motocikl Benda Napoleonbob 125?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom Benda Napoleonbob 125.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Benda Napoleonbob 125 Слике
Извор: 1000PS
































