Peugeot Kisbee S Naked
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.
Кључна спецификација Peugeot Kisbee S Naked 2026
Motor i pogonski sustav
| Snaga motora | 3.5 KS |
|---|
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7700 okr./min |
|---|
| Okretni moment | 3.2 Nm |
|---|
| Pokretač | Električni sustav |
|---|
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila |
|---|
| Prijenos | Remen |
|---|
| Vrsta prijenosa | Variomatic |
|---|
| Cilindri | 1 |
|---|
| Takt | Četverotaktni |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes spojen u jednu komponentu |
|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|
Prednje kočnice
Stražnje kočnice
Dimenzije i težina
| Dužina | 1854 mm |
|---|
| Širina | 664 mm |
|---|
| Visina | 1156 mm |
|---|
| Međuosovinski razmak | 1256 mm |
|---|
| Visina sjedala | 760 mm |
|---|
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 90 kg |
|---|
| Težina neopterećenog vozila | 97 kg |
|---|
| Raspon | 380 km |
|---|
| Kombinirane emisije CO2 | 41 g/km |
|---|
Oprema
| Oprema | Nosač kacige, Komfor, Prostor za odlaganje |
|---|
ФАК Peugeot Kisbee S Naked
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Peugeot Kisbee S Naked?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Peugeot Kisbee S Naked s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 229.780 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Peugeot Kisbee S Naked ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Peugeot Kisbee S Naked?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Peugeot Kisbee S Naked.
- Koliko je popularan motocikl Peugeot Kisbee S Naked?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Peugeot Kisbee S Naked.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
Peugeot Kisbee S Naked Слике