KTM 250 EXC-F 2026 2026
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.
Кључна спецификација KTM 250 EXC-F 2026 2026
Motor i pogonski sustav
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
|---|
| Provrt za gas | 39 mm |
|---|
| Pokretač | Električni sustav |
|---|
| Prijenos | Lanac |
|---|
| Broj brzina | 6 |
|---|
| Cilindri | 2 |
|---|
| Takt | Dvotaktni |
|---|
| Radni obujam | 249 ccm |
|---|
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|
| Tehnologija | Zatvoreni uložak |
|---|
| Robna marka | WP |
|---|
| Promjer | 48 mm |
|---|
| Prilagodba | Kompresija, Povrat |
|---|
Stražnji ovjes
| Robna marka | WP |
|---|
| Prilagodba | Kompresija |
|---|
| Materijal | Aluminij |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga, Središnja ispušna cijev |
|---|
Prednje kočnice
Stražnje kočnice
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | Moderna elektronika, Elektronska kontrola gasa, Upravljanje motorom, Ovjes |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 21 inč |
|---|
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
|---|
| Visina sjedala | 963 mm |
|---|
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 106 kg |
|---|
| Kapacitet spremnika za gorivo | 8.5 l |
|---|
Oprema
| Oprema | Sustav za pokretanje/zaustavljanje, Moderna elektronika, Osvetljenje |
|---|
ФАК KTM 250 EXC-F 2026
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 250 EXC-F 2026?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 250 EXC-F 2026 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 1.427.120 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 250 EXC-F 2026 ili motocikl Triumph TF 250-E?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 250 EXC-F 2026?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala KTM 250 EXC-F 2026.
- Koliko je popularan motocikl KTM 250 EXC-F 2026?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom KTM 250 EXC-F 2026.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
KTM 250 EXC-F 2026 Слике