Vertigo Nitro DLR 125 2025
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.
Кључна спецификација Vertigo Nitro DLR 125 2025
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 54 mm |
|---|
| Takt | 54.5 mm |
|---|
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
|---|
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
|---|
| Prijenos | Lanac |
|---|
| Broj brzina | 6 |
|---|
| Cilindri | 1 |
|---|
| Takt | Dvotaktni |
|---|
| Radni obujam | 125 ccm |
|---|
Prednji ovjes
| Robna marka | Tech |
|---|
| Put | 170 mm |
|---|
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
|---|
Stražnji ovjes
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
|---|
| Materijal | Aluminij |
|---|
Šasija
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|
| Aktivacija | Hidraulika |
|---|
Stražnje kočnice
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | Načini vožnje |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 21 inč |
|---|
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
|---|
| Međuosovinski razmak | 1310 mm |
|---|
| Visina sjedala | 680 mm |
|---|
| Težina neopterećenog vozila | 68 kg |
|---|
| Kapacitet spremnika za gorivo | 2.3 l |
|---|
ФАК Vertigo Nitro DLR 125
- Koji je bolji? Motocikl Vertigo Nitro DLR 125 ili motocikl Honda TRX 250 TE?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Vertigo Nitro DLR 125?
- U usporedbi s drugim Trial motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Vertigo Nitro DLR 125.
- Koliko je popularan motocikl Vertigo Nitro DLR 125?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Vertigo Nitro DLR 125.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Vertigo Nitro DLR 125 Слике