Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary 2024

Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary

Кључна спецификација Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary 2024

Motor i pogonski sustav

Vrsta motoraUgrađeno
Provrt83 mm
Takt60 mm
Snaga motora68,2 KS
Broj okretaja pri maksimalnoj snazi8.000 okr./min
Okretni moment65,7 Nm
Broj okretaja pri okretnom momentu7.000 okr./min
Stupanj kompresije10,8
Sustav za gorivoUbrizgavanje
Provrt za gas36 mm
PokretačElektrični sustav
Vrsta spojkeViše ploča u uljnoj kupki
PaljenjeDigitalno
PrijenosLanac
Vrsta prijenosaRučica mjenjača
Broj brzina6
Cilindri2
TaktČetverotaktni
Ventila po cilindru4
VentiliDOHC
Hlađenjetekućina
Radni obujam649 ccm

Stražnje kočnice

VrstaDisk
Promjer220 mm
KlipJedan klip
Nosač amortizeraKlizna čeljust

Prednji ovjes

Prednji ovjesTeleskopska vilica
Promjer41 mm
Put125 mm

Stražnji ovjes

OvjesStražnji ovjes
AmortizerJednostruki ovjes
Nosač amortizeraPolužje
Put130 mm
PrilagodbaPredopterećenje

Šasija

OkvirČelik
Vrsta okviraCjevasta
Kut nagiba prednjeg ovjesa65,5 stupanj
Trag100 mm

Prednje kočnice

VrstaDva diska
Promjer300 mm
KlipDva klipa
Nosač amortizeraPoluklizna čeljust
TehnologijaLatica

Sustavi za pomoć

Napredni sustavi za pomoć vozačuABS, Kontrola proklizavanja

Dimenzije i težina

Širina prednje gume120 mm
Visina prednje gume70 %
Promjer prednje gume17 inč
Širina stražnje gume160 mm
Visina stražnje gume60 %
Promjer stražnje gume17 inč
Dužina2.055 mm
Širina740 mm
Visina1.135 mm
Međuosovinski razmak1.410 mm
Visina sjedala790 mm
Težina neopterećenog vozila (s ABS-om)193 kg
Kapacitet spremnika za gorivo15 l
Sukladnost licenceA

Oprema

OpremaDnevna funkcijska LED svjetla, LED farovi, TFT zaslon

ФАК гуме Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary

Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Које димензије гума су ми потребне?
Димензија гуме Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary 2024 је предњи 120/70-17 и задњи 160/60-17.

ФАК Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary

Koji je bolji? Motocikl Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary ili motocikl Kawasaki Ninja 500 SE?
Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
Kakva je dostupnost motocikla Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary?
U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary.
Koliko je popularan motocikl Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary?
Na tržištu je mala potražnja za motociklom Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary.
Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.

ТОП Цомпарисонс

Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary Слике

Извор: 1000PS

Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary - Слика 1
Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary - Слика 2
Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary - Слика 3
Kawasaki Ninja 650 40th Anniversary - Слика 4